Astroloji

 

 

 
Akrep (14.08.2020)
İlişkileriniz de güçlü iletişimsel bir gününüzdesiniz. İfade ediş tarzınız insanlar üzerinde oldukça etki bırakacaktır. Bu olumlu günü en iyi şekilde değerlendirmek sizin elinizde, fırsatı kaçırmamalısınız. Geçmişte biriktirdiğiniz içinizdeki alınganlıklarla yüzleşmek isteyebilirsiniz. Kendinize haksızlık etmeden tartıyı dengelemeye çalışın.
 
Aslan (14.08.2020)
Kalabalık içinde yalnız hissettiğiniz bir gün olabilir. Çevrenizdekilere ait değilmiş gibi düşünüyorsunuz.  Sezgileriniz ve mantığınızı birleştirdiğinizde üstesinden geleceksiniz. Risk almayı seviyorsunuz fakat biraz daha temkinli ilerlemeniz ilerde oluşabilecek sıkıntılara karşı sizi ayakta tutacaktır. Elde etmek istediklerinizi, zamana yayın ve emin adımlarla ilerleyin.
 
Balık (14.08.2020)
Beklemediğiniz bir anda çok mutlu olacağınız bir telefon alabilirsiniz. Sistemin getirdiği şartlara uyum sağlayarak ani gelişmeleri kendi lehinize çevirmek için çok güzel bir gün. Her şey sizin elinizde unutmayın, değişimi disipline ederek başarı sağlayabilirsiniz. Değişime direnmenden kabullenmeyi gerektiren bir gün. Kendinize bu fırsatın verin.
 
Başak (14.08.2020)
Kendinizi ifade ederken eleştirilerle ya da baskıcı tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Kararlarınıza karşı çıkabilirler, sakin olup sizin için neden önemli olduğunu açıkça anlatmalısınız. İstediğiniz şekilde ilerlemiyor olabilir planlarınız, aynı sonuca ulaşan farklı yollar vardır. Sizde şartlara uyum sağlayarak farklı seçeneklerle sonuca ulaşmayı denemelisiniz. Sakin kalıp titizlikle çözüme ulaşmayı denemelisiniz.
 
Boğa (14.08.2020)
Eğitim hayatınızı uygun şekilde dizayn etmek istiyorsunuz. Önünüze çıkan fırsatlarla bu durumları değerlendirebileceğiz bir gün içerisindesiniz. Fırsatın iyisi kötüsü olmaz. Hızlı düşünmeniz gereken bir dönem. Ailenizden destek alabilirsiniz bu konuda. Çevrenizdeki ilişkilerinizde mümkün oldukça alttan almayı ve onların endişelerini anlamayı elden bırakmamalısın.
 
İkizler (14.08.2020)
Öğrendiğiniz olaylar karşısında şaşkınlık yaşıyor olabilirsiniz. Sakince izleyip daha sonra düşüncelerinizi açıklamanız gereken bir gün içerisindesiniz. Acele karar vermemelisiniz. Hata yapabilirsiniz.  Ailenizle ve sevdiklerinizle özlem giderici konuşmalar yaparak süreci atlatabilirsiniz.  Kendinizi farklı konular konuşmaya doğru harekete geçirmelisiniz.
 
Koç (14.08.2020)
İçe dönük bir gün içinde olabilirsiniz. Çünkü zihniniz çok dolu ve iş yükünüz her zamankinden fazla denilebilir. Özel hayatınızda işlerin yoluna girmesini çok arzu ediyorsunuz ve bazı özlemleriniz belki de daha fazla artıyor. Bugünlerde daha sabırlı olmalısınız. Gerçekçi olmayan şeylerin peşinde olmamanızda fayda var. Bugün beklemediğiniz bir telefon sizi şaşırtabilir.  Telefonun diğer ucundaki kişi aşkını ilan edebilir. Hazırlıklı olmakta fayda var.
 
Kova (14.08.2020)
Yeniden başlamak için harika bir gün.  Çalışma çevreniz ve hazırladığınız projeleriniz ile ilgili güzel geri dönüşler alabilirsiniz. Takdir edilmek, çalışmalarınızın beğenilmesi motivasyonunuzu artıracaktır. Yalnız rehavete kapılmadan ilerlemeyi sürdürmelisiniz. Hem ilişkilerinizde hem de iş ortamınızda aşırı risk almaktan kaçınmalısınız.
 
Oğlak (14.08.2020)
Bugün dengeyi bulmak size düşmüş olabilir. Gerek iş ortamınızda gerekse aile çevresinde baskın olmaktansa alttan almayı tercih edip bir fırsat yaratabilirsiniz. Küçücük bu alan da kendinize farklı bir bakış açısı getirebilirsiniz. Çok çok ileriye hedeflemek yerine, kademeli bir ilerleyiş düşündüğünüzde üzerinizdeki rehaveti de atmış olursunuz. Engelleri sırası ile geçmek size güç kazandıracaktır.
 
Terazi (14.08.2020)
Arka planda olanlar bugün duygusal karışıklık verebilir sizlere. Beklenmedik sorunlar isteklerinizi ertelemenizi sağlıyor olabilir bu durum performans düşüklüğüne neden olmasına izin vermeyin. Aynı kararlılıkla devam etmenizi biraz esneklik yaratarak sonuca odaklanmanız eski motivasyonunuzu tekrar kazanmanızı sağlayacaktır.
 
Yay (14.08.2020)
Dur durak bilmeden çalışma göstermeniz biraz sizi yıpratmış olabilir. Kendinizi yorgun hissetmeniz oldukça normal, kendinize zaman ayırmalı mutlu olacağınız aktiviteler de bulunmalısınız.  Hazır bugün beklenmedik aksaklıklar yaşanıyorken sizde kendinize güzel bir mola verin. Sorunları lehinize çevirin.
 
Yengeç (14.08.2020)
Kırgın hissediyor olabilirsiniz, ama hatayı bulmak için kendinizde sorgulamayı unutmamalısınız. Kariyer hayatınız da ki sorumluluklar, ilişkinizde ki üzerinize eşit dağılmayan görevler sizlerin daha fazla yorulmasına sebep oluyor. Yorgunluğunuzu paylaşarak atmayı denemelisiniz. Bütün sorumluluklar sizin değil, herkesin kendi sorularının cevaplarını aramasına müsaade etmelisin.

 

 

 

Haber Yazılımı