Astroloji

 

 

 
Akrep (28.03.2020)
Evde kaldığınız bugünler artık sizi oldukça sıkmış olabilir. Bugün gereğinden fazla sorumluluk alabilir ve bu durumun acısını aileniz ya da partnerinize yansıtabilirsiniz Kendinizi yıpratmadan üzerinizdeki yorgunluğu atmalısınız. Evde kalın ve kendinizi dinleyin.
 
Aslan (28.03.2020)
Evde kaldığınız bu süreçte sanki çok fırsatlar kaçırıyormuşsunuz gibi düşünebilirsiniz. Hiçbir fırsatı kaçırmadınız. Biraz yavaşlayın ve yaşamın içinde akışta kalın. Ancak gelecek kaygısıyla yanlış adımlar atmamaya gayret etmelisiniz.
 
Balık (28.03.2020)
Evde kaldığınız bugün mümkün oldukça geçmişi kurcalamayın. Bugün harcamalarınız planladığınızdan daha fazla olabilir. Aniden ortaya çıkan borçlar sizi zorlasa da karşınıza çıkan fırsatlar bunları tolere edecektir. Lütfen evinizde olmaya gayret edin. Evde kal!
 
Başak (28.03.2020)
Evde kaldığınız bugünlerde hayatınızda duygusal anlamda birçok değişime de gitmiş olabilirsiniz. Yalnız kalmak, inzivaya çekilmek kendinizi daha iyi tanımanıza yardımcı olacaktır. Evde kalmaya devam edin.
 
Boğa (28.03.2020)
Sakarlıklara karşı dikkatli olmanız gereken bir gün. Hırslarınızı doğru bir şekilde yönlendirerek olaylar karşısında sakin kalmalısınız. İlişkilerde biraz fevri olabilirsiniz. Sakin olmayı seçin ve eleştirisel yaklaşımlardan uzak durun. Evde kalın!
 
İkizler (28.03.2020)
Evde kaldığınız şu günlerde biraz daha fazla sıkılmış ve kendinizi yönsüz hissedebilirsiniz. Bu duygulara kapılmayın. Çevrenizdeki kişilere kendinizi anlatmaya çalışırken yanlış anlaşılabilirsiniz. Dargınlıkları sona erdirmek için bir adım atmanız yeterli. Evde olmaktan vazgeçemeyin.
 
Koç (28.03.2020)
Finansal konular bugün her zamankinden daha önemli olabilir. İkili ilişkilerin gündem de olduğu bugün kendinizi duygusal anlamda tahammülsüz hissedebilir ve bu yüzden insanlara karşı biraz mesafeli olabilirsiniz. Evde kalmanın bugün çok büyük bir avantajını yaşayabilirsiniz. Evde kalın!
 
Kova (28.03.2020)
Evde kalmanın şu sıralar en çok sizi yorduğunu biliyoruz. Özgürlüğünüzün her şey demektir. Âmâ şimdi sıra evinizde kalmanız gereken ve eksik işlerinizi tamamlamanız gereken bir süre. Evde kalın ve ideallerinizi yeniden gözden geçin.
 
Oğlak (28.03.2020)
Evde kalmanın sizleri yoracağını düşünseniz de belkide bugün ilk kez bunun çok iyi olduğunu düşünebilirsiniz. Hem işlerinizi eksiksiz ve profesyonel yönünüzle yapıyor oluşunuz bugün yöneticileriniz tarafından takdir görebilir. Evde kalın ve kendi sağlığınızı önemseyin.
 
Terazi (28.03.2020)
Evde kaldığınız bugün kendi isteklerinizi bir kenara bırakarak toplum yararına bir iş yapabilirsiniz. Bu iş sayesinde çevrenizdekilerin güvenini kazanabilirsiniz. Sosyal platformdan bir yardım kurumuna destek size iyi gelebilir. Evde kalmaya devam edin.
 
Yay (28.03.2020)
Evde kaldığınız bugünlerde kendinizde her şeyi yapabilecek gücü bulabilirsiniz. Geçmişten kalan bitirilmemiş işleri bitirebilir yeni işlere başarıyla başlayabilirsiniz. Umudunuzu kaybetmemeli ve yeniden başlama fikrine sıcak bakmalısınız. Evde kalın.
 
Yengeç (28.03.2020)
Evde kaldığınız şu günlerde biraz daha kendinizi boğulmuş ve acaba hastamı oluyorum diye sorgularken bulabilirsiniz. Kaygılardan uzak durun. Evdeyseniz zaten güvendesinizdir. Yersiz kaygılardan uzaklaşın. Evinizde güzel zaman geçirin.

 

 

 

Haber Yazılımı