Haber Detayı
21 Kasım 2019 - Perşembe 14:37
 
Jennifer Lopez oyunu değiştiriyor
Zamana meydan okuyan 50 yaşındaki Jennifer Lopez, moda dünyasında oyunu değiştiriyor. Öyle ki genç yüzleri terk eden moda devleri, Jennifer Lopez gibi isimlerle yeni bir sayfa açıyor.
SANAT Haberi
Jennifer Lopez oyunu değiştiriyor

ABD’li şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez, moda evi Coach’un yeni yüzü oldu. Geçen yıla kadar Selena Gomez ve Chloe Moretz gibi yeni nesil sanatçılarla rotasını z jenerasyonuna çeviren Coach'un, Lopez ile ters köşe yapması sıradan bir reklam anlaşmasından çok daha fazlasını ifade ediyor.

Lopez'in, yarım yüzyılı geride bıraktığı yeni yaşında yılın moda ikonu seçilmesi üzerine de böyle bir anlaşmaya imza atması moda ve bakım dünyasında taşları oynatan değişimin bir yansıması.

Jennifer Lopez son olarak  Hustlers (2019) filminde Ramona karakterine hayat verdiJennifer Lopez son olarak  Hustlers (2019) filminde Ramona karakterine hayat verdi

 

Çünkü, spor, estetik, özel bakım gibi takviyelerle yıllara meydan okuyan orta yaş grubu; markalar için gençlerden çok daha iyi bir müşteri kitlesi haline geldi. Gençlik kavramı değişti; zamanı tersine çeviren 40 yaş ve üstü haline geldi.

SUPER BOWL'DA SAHNE ALACAK

Lopez'in, Shakira ile birlikte Super Bowl'da sahne alacak olması da bu değişimin önemli göstergelerinden biri olarak ortada duruyor.

BİR DİĞER ÖRNEK SARAH JESSICA PARKER

Ünlü oyuncu Sarah Jessica Parker'ın iç çamaşırı markası Intimissimi’nin yeni reklam kampanyasının yüzü olması da bu tezi destekleyen bir diğer örnek olarak gösteriliyor.

Kaynak: (NTV) - NTV Editör: Son Haber Kıbrıs
Yorumlar
Haber Yazılımı