Yaşam

10.10 Saat Anlamı Nedir? 10.10 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

blank

Bu çift saatlerden bir tanesi de 10:10 saatidir. Bu zaman diliminin bir anlamı olup olmadığı hakkında bir takım çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. 

10.10 Saat Anlamı Nedir?

Saatin 10.10 olması durumları ilerleyen ilişkilerde bir uyarı olarak yorumlanmaktadır. Hem olumlu hem de olumsuz anlamlar içerebilen çift saatler ile değişik yorum ve durumlar ortaya çıkabilmektedir. 

Akrep ve yelkovanın aynı sayılar üzerinde durması gün içerisinde sıklıkla karşılaşılabilen durumdur. Bu durumlar çift sayı saati tesadüfü olarak anılmaktadır. Saatin hem saat hem de dakika kısmının 10 sayısını göstermesi ise, partnerin o kişiden ayrılmak istediği şeklinde yorumlanır. Bu sadece bir sevgili ilişkisi olarak değil diğer tüm ilişkiler içinde geçerli olabilir. Bu sebeple rast gelinen 10:10 saati bitmek üzere seyir eden bir takım ilişkilerin uyarıcısıdır. 

10.10 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

Her yorumda olduğu gibi saatin 10.10 olarak görülmesi değişik yorumlara sahiptir. Ancak en yaygın olarak kullanımı ise bir ayrılığın ve yaşanmışlığın habercisi olmasıdır. İlk duyulmada biraz kötü bir yorum gibi görünse de dikkatli düşünüldüğünde olumlu yanları da bulunmaktadır. Yani saat 10.10 bir tür haber veren ve kurtaran durumuna da gelebilir. 

Bu saat dilimi ile sürekli olarak karşılaşılması durumunda yaşan sorunlar, şahsi problemler, zorluklar, fikir ayrılıkları gibi bir takım durumların gözden geçirilmesi gerekebilir. Yani davranışların ve hareketlerin bu yönde gözden geçirilmesi faydalı olabilecektir. Ancak gerekli durum değerlendirmeleri ve başka hususların yorumlanması ve gözden geçirilmesi durumları da göz ardı edilmemelidir.

09.09 Saat Anlamı Nedir? 09.09 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

09.09 Saat Anlamı Nedir? 09.09 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?Kaynak: NTV/CNN

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

blank
Yaşam

Çöp Adam dizisi dün akşam en çok izlenen yapım oldu

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek kaleme alınan Çöp Adam, dün akşam reyting birincisi
blank
Yaşam

Tavuğun vazgeçilmezi Coleslaw (Lahana Salatası) nasıl yapılır? Orijinal Coleslaw salatası tarifiSalata Tarifleri

Coleslaw salatası tavuk ve et yemeklerinin en sevilen yancısı olabilir. Beyaz lahananın enfes mayonezli sosla buluşması ortaya eşsiz bir lezzet
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com