Ekonomi

11 Şubat 2024 Süper Loto çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama bugün ne zaman, saat kaçta?

expand

KAYNAKCnnturk.com

Her çekilişte heyecanın doruk yaptığı Süper Loto’da bu haftanın ikinci çekilişi 11 Şubat 2024 Pazar günü olacak. Haftada üç kez çekilişi gerçekleştirilen şans oyununda kazandıran sayılar diğer çekilişlerde olduğu gibi canlı yayında ve noter huzurunda tespit edilecek. Şans oyunu meraklıları çekiliş heyecanını ise Milli Piyango TV’de yaşayacaklar.

SÜPER LOTO 11 ŞUBAT 2024 SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA BELLİ OLACAK?

Bu haftanın son çekilişinde devirli ikramiye tutarı tam 34 milyon 126 bin 241 lira olarak belirlendi. Haftanın üç günü salı, perşembe ve pazar günleri gerçekleştirilen Süper Loto çekilişleri saat 21.30’da başlıyor. Çekilişler Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak takip edilebiliyor. Çekilişin sona ermesinin ardındansa bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinde sonuç sorgulama sayfasından kolaylıkla yapılabiliyor.

SÜPER LOTO BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ…

SÜPER LOTO’DA KİMLER İKRAMİYE ALABİLİR?

Süper Loto’da aynı kolon içerisinde 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenler ikramiye kazanabiliyorlar. 6 bilen kişi tüm rakamları doğru tahmin ettiği için büyük ikramiyenin sahibi oluyor. Birden fazla kişi 6 bilirse büyük ikramiye paylaştırılıyor.

On Numara 18 Aralık 2023 çekilişi! Bugün On Numara sonuçları saat kaçta belli olacak?

Çılgın Sayısal Loto 18 Aralık 2023 sonuçları ne zaman, saat kaçta belli olacak?

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu