Türkiye

20 Mart 2023 TOKİ İstanbul TUZLA kura çekilişi canlı yayın izle! TOKİ Tuzla sosyal konut kura sonucu sorgulama e-devlet

TOKİ İstanbul kuraları için başvurularını tamamlayan binlerce adayın beklediği açıklama Bakan Murat Kurum’dan geldi. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Bakan Kurum Tuzla, Çatalca, Silivri Selimpaşa, Arnavutköy, Başakşehir ve Esenler TOKİ kura tarihlerini açıkladı.

TOKİ İSTANBUL TUZLA KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE

20 bin 920 hak sahibinin belirleneceği İstanbul Tuzla TOKİ kura çekimi 16-29 Mart 2023 tarihleri arasında yapılacak. Kura çekilişi TOKİ’nin Youtube sayfasından canlı olarak izlenebilecek. Çekilişler 16 Mart 2023 tarihinde saat 10.00’da başladı, 29 Mart’a kadar devam edecek. İlk günlerdeki kuralarda emekli ve engelli kategorilerinde çekimler yapıldı, önümüzdeki günlerde genç ile diğer kategorilerinde kuralar sürecek.

https://www.youtube.com/watch?v=K3BFjgWYq_Y

19 MART 2023 PAZAR ÇEKİLİŞİ

Pazar günü gerçekleştirilen çekilişte yine talihli numaralar belirlendi ve kazanan adayların bir kısmı daha ortaya çıkmış oldu.

18 MART 2023 CUMARTESİ ÇEKİLİŞİ

Cumartesi günü gerçekleştirilen çekilişte kazanan isimlerin tespit edildiği canlı yayın şu şekilde…

16 MART 2023 PERŞEMBE ÇEKİLİŞİ

16 Mart 2023 Perşembe günü Tuzla TOKİ kuralarında engelli ve emekli kategorilerinde çekilişler gerçekleştirildi ve bazı hak sahipleri belirlendi. Canlı yayın yaklaşık 6 saat sürdü.

TOKİ YOUTUBE SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

TOKİ ÇATALCA, SİLİVRİ, ARNAVUTKÖY, BAŞAKŞEHİR, ESENLER KURA ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN?

Bakan Kurum’un sosyal medya hesabından paylaştığı bilgilere göre Çatalca için 30 Mart’ta, Silivri Selimpaşa için 30 Mart’ta ve Arnavutköy, Esenler, Başakşehir içinse 1-19 Nisan tarihleri arasında kura çekimi yapılacak.

İSTANBUL TOKİ KURA SONUÇLARI SORGULAMA

Kura çekimini canlı olarak izleyemeyecek olan kişiler ise çekiliş tamamlandıktan sonra TOKİ’nin resmi internet adresi üzerinden sorgulama yapabilecekler.

TOKİ KURA SONUCU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

E-DEVLET TOKİ SONUCU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

BAŞVURU ÜCRETİ İADESİ NE ZAMAN YAPILACAK?

“Başvuru dönemi içinde” başvuru bedelini alarak başvurusunu iptal edebilir. Daha sonra asil hak sahibi olmayanların başvuru bedelleri kuradan sonra 5 işgünü sonra iade edilecek. Başvurusu iptal edilenler de kurayı beklemeden başvuru bedelini iade alabilecekler.

TOKİ kurasına katıldı, 20 yıllık ev hayali gerçek oldu

TOKİ kurasına katıldı, 20 yıllık ev hayali gerçek oldu

  

Pools Plus Cyprus


Kaynak Link: NTV/CNN

#Mart #TOKİ #İstanbul #TUZLA #kura #çekilişi #canlı #yayın #izle #TOKİ #Tuzla #sosyal #konut #kura #sonucu #sorgulama #edevlet

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu