Yaşam

22.22 Saat Anlamı Nedir? 22.22 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

22.22 Saat Anlamı Nedir? 

22 numaralı ana, anlamını çoğaltmanın gücünden alır. 22 numaralı melek, titreşim gücünü, titreşimi işbirliği, güven, hassasiyet ve hizmetle ilişkili olan 2 sayısının kopyalanması yoluyla alır. Bu titreşimsel özellikler, 22 numaralı melekte olduğu gibi çoğaltıldığında, güçlendirilir ve çok daha güçlü hale getirilir. Böylece saat 22.22 en yüksek ruhsal kazanıma eriştiğinizin bir işaretidir.

Bu ruhsal güçler, durugörü, kehanet ve kanallık dahil, erişiminizin ötesinde hiçbir şey olmadığı anlamına gelir. Elbette bazı insanlar bu güçlerden korkarlar ama meleklerin size bahşettiği güçleri başkalarının hizmetinde kullandığınız sürece çabalarınızda desteklenirsiniz ve korkmanıza gerek kalmaz. Özellikle bir kalp ilişkisi söz konusu ise o halde bu karşılıklı demektir.

22.22 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

22 Numaralı Melek’i her gördüğünüzde, Kutsal Ruh, hayatınızı kendiniz ve çevrenizdekilerle barış ve uyum içinde yaşamanın yollarını bulmanızı istiyor demektir. Sevdiklerinizle huzurlu bir ilişki kurmakta zorlanıyor musunuz? İyi bir iletişimin pek çok sorunu çözebileceğini biliyorsunuz, ancak bunları ele almaktan korkuyorsunuz demektir.

İlişkiniz karmaşık olabilir. Ancak sorunlarımızla yüzleşmekten kaçınma eğiliminde olabilirsiniz. Saat 22.22’yi gösterdiğinde Meleklerin sizi yönlendirdiğini ve desteklediğini unutmamalısınız. Kalbiniz ne için atıyorsa, bu sizin yaşam misyonunuz ve amacınızdır. Melekler, evrenin sizin için hizalandığının bir işareti olarak size 22 numaralı saati gösterir. Bu nedenle yolunuzu kesiştirecek fırsatları yakalamanız gerekiyor. Bu saat sorunlarınızı dile getirmeniz için bir işaret niteliğindedir.

21.21 Saat Anlamı Nedir? 21.21 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

21.21 Saat Anlamı Nedir? 21.21 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

 

Pools Plus Cyprus

ACM CYPRUS


Kaynak: NTV/CNN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu