Ekonomi

22 Temmuz 2023’teki Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları, millipiyangoonline.com’da canlı olarak yayınlanacak.

22 Temmuz 2023 Sayısal Loto Sonuçları Canlı Çekiliş Sonrası Millipiyangoonline.com Adresinde Olacak
Talihli adayları, 67 milyon lirayı aşan devasa ikramiye tutarına sahip şans oyununda kazandıran numaraları doğru tahmin etmeye çalışacaklar. Şans oyunu tutkunları çekilişi canlı olarak Milli Piyango TV’den izleyebilecekler. Ayrıca süperstar ve joker numaraları da kazançları katlayacak.

22 Temmuz 2023 Sayısal Loto Sonuçları Ne Zaman, Saat Kaçta?
Sayısal çekilişi cumartesi günü gerçekleştirilecek. Saat 21:30’da başlayacak çekiliş Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenecek. Bilet sorgulama işlemleri ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekiliş sonrasında tüm talihli rakamlar belirlenmiş olacak.

Haftada üç kez çekilişi yapılan şans oyununda talihli adayları kolon başı 6 TL’lik ücret ödeyerek oyunu oynayabiliyorlar. Oyun Milli Piyango Online aracılığıyla, mobil uygulama üzerinden ve bayiler aracılığıyla oynanabilir.

Süperstar Ne Kadar İkramiye Verir?
Talihli adaylarının alacağı ikramiye tutarını artıran Süperstar’ın verdiği ikramiyeler ise şöyle: [Görsel]

Talihli adayları, heyecanla 22 Temmuz 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını beklemektedir. Kazanan numaralar ve ikramiye miktarları, canlı çekiliş sonrasında millipiyangoonline.com adresinden öğrenilebilecektir. Şansını deneyen herkese bol şans dileriz.

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu