Magazin

26 Mayıs 2023 Reytingleri: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti ve Ateş Kuşları Sıralamada!

Televizyon izleyicileri tarafından merakla beklenen 26 Mayıs reyting sonuçları açıklandı. Total’de birinci sırada Star TV’de yayınlanan “Yalı Çapkını” izleyiciyle buluştu. İkinci sırada ise Show TV’de yayınlanan “Kızılcık Şerbeti” yer aldı. Üçüncü sırada ise ATV Ana Haber bulunuyor. AB’de ise birinci sırada yine “Yalı Çapkını” varken ikinci sırada “Kızılcık Şerbeti” ve üçüncü sırada yine “Kızılcık Şerbeti” dizisinin özeti yer alıyor. İşte günün reyting sonuçlarına dair detaylar.

26 Mayıs reyting sonuçları belli oldu. Total reyting sıralamasında ilk sırada “Yalı Çapkını” yer alırken, ikinci sırayı “Kızılcık Şerbeti” aldı. Üçüncü sırada ise ATV Ana Haber programı bulunuyor. AB’de de birinci sırayı yine Star TV’de yayınlanan “Yalı Çapkını” aldı. İkinci sırada “Kızılcık Şerbeti”, üçüncü sırada ise yine “Kızılcık Şerbeti” dizisinin özeti yer aldı.

Televizyon izleyicilerinin reyting sıralamasında ilgilendikleri diğer bir konu ise televizyon kanallarının yayın akışı oldu. Bu akşam hangi dizilerin yayınlanacağı ise merak konusu. Televizyon kanallarının yayın akışına dair detaylı bilgiler haberimizde.

Rakamların ortaya koyduğu bu reyting sonuçları televizyon kanallarının dizileri ve programlarına yönelik yapacağı planlamaları da etkileyecek gibi görünüyor.

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu