Magazin

26 Şubat Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı, kim eleme adayı oldu? Survivor’da kader akşamı!

blank

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI

TV8’de yayınlanan Survivor’da bu akşam dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıran kırana geçen mücadelenin kazanı son sayıda ünlüler takımı oldu.

Her iki takımında fiziksel olarak zorlandığı gecede, kova devirme yarışı oynandı. İkişer yarışmacı halinde oynanan oyun, yarışmacıları oldukça zorladı.

NEFİSE KORKUTTU

Ünlüler takımında yarışan Nefise oyun sonrasında yere yığıldı. Yarışmacının ayağa kalkamaması, her iki takımı da oldukça korkuttu.

8110cfcd-f2a5-4404-b806-081f0f2450ee

Aziz’in Nefise’ye destek verdiği görüntüler izleyicileri etkiledi. Oyun sonunda Murat Ceylan, dokunulmazlık sembolünü günün kaybetmeyen yarışmacısı Nefise’ye verdi.

GÖNÜLLER ART ARDA KAYBEDİYOR

Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarında gönüllüler art arda kaybetti. Yaşanan oyun kayıpları nedeniyle yarışmacılar oldukça üzüldü.

af735159-3821-4470-a9e5-1adfaf178878

Seremonide oldukça duygusal anlar yaşayan gönüllüler takımı, eleme konseyine giderek bir arkadaşlarının daha ismini yazacaklar. Gecenin sonunda Survivor’da eleme adayları belli olacak.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yaşadığı köyden seslendi!Yaşadığı köyden seslendi! “Başka şehirlere yayılın…”
Lüks yaşantısıyla gündemdeydi! Aylık geliri sorulunca...Lüks yaşantısıyla gündemdeydi! Aylık geliri sorulunca…
Sert sözler!Sert sözler! “Dinler arası yolculukta…”

Kaynak: MyNet/CNN

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

blank
Magazin

Haluk Levent sosyal medyadan paylaştı! “Spekülasyonlar sebebiyle…”

Ahbap Derneği’nin kurucusu ünlü sanatçı Haluk Levent Kahramanmaraş ve Hatay depremleri sonrası büyük bağışlar toplayıp depremzedeler için elinden geleni yapmaya
blank
Magazin

Gelsin Hayat Bildiği Gibi bu akşam var mı yok mu? Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölümü ne zaman? 23 Şubat Show TV yayın akışı

Başrollerinde Ertan Saban, Devrim Özkan, Özge Özberk, Nilsu Berfin Aktaş gibi oyuncuların yer aldığı Gelsin Hatay Bildiği Gibi dizisinin yeni