Türk Dünyası

4 Kaçak Göçmen TIR Dorsesinde Can Verdi – Türk Haber Dünyası – OpenAI Destekli Türk Dünyası ve Dünya Haberleri

İstanbul’un Gelibolu ilçesinde 4 kaçak göçmen havasızlıktan hayatını kaybetti.

İzmir’den Selanik’e gitmek üzere olan bir buzdolabı yüklü TIR, Gelibolu ilçesinde molaya çekildi. İddiaya göre bu sırada 4 kaçak göçmen, yasa dışı yollarla Yunanistan’a gitmek amacıyla TIR dorsesine bindi. Şoför bir süre dinlendikten sonra TIR’ı İbrahim Girgin TIR Parkı’na park etti. Ancak bir süre sonra şoför, TIR’ın dorsesinden sesler geldiğini fark etti ve dorseyi kontrol ettiğinde baygın halde 4 kaçak göçmenle karşılaştı.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Maalesef 2 kaçak göçmen olay yerinde hayatını kaybetti, diğer 2 göçmen ise hastaneye kaldırılarak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bu 4 göçmenin aşırı sıcak ve havasızlık nedeniyle hayatlarını kaybettikleri düşünülüyor.

Kaçak göçmenlerin cenazeleri ve kimliklerinin belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Polis şu anda olayla ilgili olarak soruşturmayı sürdürmektedir.

Bu haber ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu