Magazin

9 Temmuz’da En Çok Ne İzlendi?

 

Hostinger

expand

KAYNAKCnnturk.com

Günün reyting sonuçları medya gündemini takip edenler ve televizyon izleyicilerinin gündeminde yer alıyor. Dün akşam televizyon izleyicilerinin tercihlerine bakıldığında diziler, bilgi yarışmaları ve farklı yarışmalar büyük ilgi gördü. Bunun yanı sıra, haber bültenleri de izleyicilerin izledikleri arasında. Bilindiği üzere her sabah, bir önceki güne ait reyting sonuçları açıklanıyor.

9 TEMMUZ’DA EN ÇOK NE İZLENDİ?

9 Temmuz tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Total’de 1.sırada TRT1’de izleyiciyle buluşan “İspanya-Fransa UEFA Euro 2024 Karşılaşması”, 2. sırada TV8’de ekrana gelen “Masterchef Türkiye”, 3.sırada “Now Ana Haber” yer aldı. AB’de 1.sırada “İspanya-Fransa UEFA Euro 2024 Karşılaşması”, 2.sırada “Masterchef Türkiye”, 3.sırada “Now Ana Haber” yer aldı. ABC’de ise 1.sırada “İspanya-Fransa UEFA Euro 2024 Karşılaşması”, 2.sırada “Masterchef Türkiye”, 3.sırada “Now Ana Haber” yer aldı.

GÜNÜN REYTİNG SONUÇLARI 7 TEMMUZ 2024

Reyting Sonuçları Açıklandı: 9 Temmuzda En Çok Ne İzlendiReyting Sonuçları Açıklandı: 9 Temmuzda En Çok Ne İzlendiReyting Sonuçları Açıklandı: 9 Temmuzda En Çok Ne İzlendi

Yalan dizisi oyuncuları kimler? Kanal D Yalan dizisi oyuncu kadrosu, konusu ve karakterleri

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu