Magazin

Adım Farah dizisi Gönül kimdir? Derya Pınar Ak nereli, kaç yaşında?

FOX TV’de yayınlanan Benim Adım Farah dizisi oyuncuları ve karakterleri merak uyandırdı. Her çarşamba ekrana gelen dizide Derya Pınar Ak’ın oyunculuğu ve canlandırdığı karakter gündem oluyor. İşte Benim Adım Farah Gönül hakkında bilgiler… 

Benim Adım Farah dizisinin Gönül’ü Derya Pınar Ak kimdir? 

24 yaşlarında, çok güzel, içi dışı bir, neşeli, kıpır kıpır genç bir kız. Perihan ve Orhan’ın kızıdır. Mehmet’in üvey kardeşidir. Farah’la aynı apartmanda yaşar. Farah’ın güvendiği tek dostu, tek dayanağıdır. Gönül, doğal komiktir. Biraz telaşlı, biraz sakar, biraz özgüvensizdir. Gönül’ün karakterini şekillendiren en önemli kişi annesidir. Gönül, yıllarca annesinin baskın ve sert karakterinin gölgesinde büyümüştür. Şimdiler de ise Gönül, özel bir hastanenin hasta ilişkileri departmanında çalışmaktadır. İnsanlara yardım etmeyi sevdiğinden, kendince en faydalı olabileceği yerdedir. İnsanları dinler, sıkıntılarına kulak kabartır ve çözmeye çalışır.

Adım Farah dizisindeki müzikler! Adım Farah son bölümde çalan şarkı!

Adım Farah dizisindeki müzikler! Adım Farah son bölümde çalan şarkı!

Derya Pınar Ak kimdir?

Derya Pınar Ak 7 a Ağustos 2003 doğumludur ve 18 yaşının içindedir. Aslan burcu olan Derya Pınar Ak 1.62 m boyunda ve 46 kg ağırlığındadır. 

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: MyNet/CNN

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu