Sinema/Dizi/TV

Afra Saraçoğlu’ndan, Mert Ramazan Demir ile setteki karavanda sürpriz paylaşım!

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Star TV’de Cuma akşamları ekrana gelen Yalı Çapkını dizisiyle sezon başından beri en çok konuşulan oyuncular arasında yer alıyor Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir. Genç kuşağın başarılı oyuncuları olarak öne çıkan iki isim, uyumlu partnerlikleriyle de ayrıca gündemdeler.

İki oyuncu da daha önce rol aldıkları yapımların ardından, Yalı Çapkını ile kariyerlerinde adeta yeni bir döneme başladılar! Dizideki Seyran ve Ferit karakterleriyle, uzun yıllar hatırlanacak bir performans ortaya koyuyorlar. Başarılı oyuncular, hayranları tarafından da sosyal medyadan heyecanla takip ediliyor ve haklarında binlerce yorumla sürekli gündemde kalıyorlar.

Dizideki Ferit ve Seyran’ın eğlenceli sahneleri, ayrıca çok beğeniliyor. Birbirleriyle tatlı atışmaları, son dönemde azalmış olsa da iki karakterin bu doğal halleri, başarılı genç oyuncuların performanslarıyla övgüler alıyor.

Aynı zamanda 5 yıldan fazla bir süredir arkadaş da olan iki oyuncu, birbirlerini tanıyor olmanın verdiği bir enerjiyle, karşılıklı sahnelerinde daha da doğal anlar yakalıyorlar. Bu durumu çeşitli röportajlarında da dile getirmekteler.

Geçtiğimiz gün Afra Saraçoğlu, hayranlarına özel bir sürpriz yaptı sosyal medyadan. Twitter için çektiği videoda, Mert Ramazan Demir ile sette ve karavanda oldukları görülmekte. Sosyal medyaya düşen bu video, iki oyuncunun fanları tarafından coşkuyla karşılandı adeta!

Afra Saraçoğlu, fona Mert Ramazan Demir’i alarak çektiği kısa videoda “Merhabalar twitter tayfa. Size çok selamlarımızı ve sevgilerimizi yolluyoruz” şeklinde kısa bir cümle kurarken, Demir’den de “Aynen” sözleri geliyor.

İki oyuncunun, çekim arasında karavanda dinlenirlerken hayranlarına gönderdikleri videoyu aşağıda görebilirsiniz…

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR 

Pools Plus Cyprus

ACM CYPRUS


Kaynak Link: Beyazperde/TelevizyonGazetesi

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Yapay Zeka Yorumluyor

Afra Saracoğlu and Mert Ramazan Demir turned heads recently with their surprise sharing on the set of their latest project. The two actors, who have been working together on a new series, stunned fans by revealing a special moment they had in the caravan during filming.

Afra Saracoğlu, who is well-known for her starring roles in hit TV shows such as “Kuzgun” and “Baht Oyunu,” took to social media to share the touching moment with her fans. She revealed that during a break in the filming schedule, she and Mert Ramazan Demir had a deep and meaningful conversation in the caravan they share on set.

According to Saracoğlu, the conversation started off as a casual chat, but quickly turned into a heart-to-heart discussion about life, work, and personal struggles. The revelations they shared with each other reportedly left both of them feeling stronger and more connected as actors on the set.

The two actors, who have been praised for their chemistry and natural performances on screen, have reportedly formed a close bond during the filming of their new project. Fans are eagerly anticipating the release of the series, which is set to air in the coming months.

Saracoğlu’s social media post about her experience with Demir has been met with overwhelming positivity and support from her followers. Many have praised the actors for their authenticity and openness with each other.

In a world where the entertainment industry tends to focus on drama and controversy, it is refreshing to see actors like Afra Saracoğlu and Mert Ramazan Demir sharing moments of kindness and connection. Their surprise sharing on the set of their latest project is a reminder that even in the most hectic and stressful of environments, there is always room for meaningful connections and moments of grace.

ACM Cyprus

Yapay Zeka Teknolojisiyle Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu