Magazin

Aile 3. bölüm ne zaman? Aile dizisi yeni bölüm bu akşam var mı? İşte son bölüm özeti…

Aile dizisi yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak edildi. Show Tv ekranlarında yayınlanan Aile dizisi heyecan dolu sahneleriyle dikkat çekiyor. Aile dizisinin yeni bölümü beklenirken son bölümde yaşananlar da sorgulanmaya başladı. İşte Aile dizisi yeni bölüm bilgisi ve son bölüm özeti…

AİLE DİZİSİ 3. BÖLÜM NE ZAMAN?

7 Mart Salı akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelen Aile, her salı akşamı Show Tv’de yayınlanacak. Aile dizisi yeni bölümü bu akşam saat 20:00’de yayınlanacak.

AİLE DİZİSİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Aile’nin 2. Bölümünde; Devin’in sofraya gelişi, Hülya’nın onu bir tehdit olarak görmesi için yeterlidir. Hülya en iyi bildiği taktiği uygulamaya karar verir: Dostlarını yakınında, düşmanlarını ise daha yakınında tutmak… Bunun ilk adımı olarak Devin’i kurucusu olduğu derneğin bir etkinliğine davet eder. Aslan’ın odağında ise ailesini yasa dışı işlerden çıkarmak vardır. Bu operasyonun en önemli adımlarından biri de; genç iş insanı Atilla Özyılmaz’ın şirketine ortak olmaktır. Kaza geçiren Aysel’e, Cihan’dan bir yardım eli uzanır. Hülya ise Aslan ve Devin ilişkisini yolun başındayken bitirmek için Cihan’la aynı masaya oturmak zorunda kalır. Devin, Hülya ile katıldığı etkinlikte yaşananlardan sonra bir karar alır. Ama Aslan’la geçireceği ilk gecede aralarındaki çekime yenik düşerken, Aslan’ın hiç beklemediği hamlesiyle karşı karşıya kalır. İkili arasında ipler kopma noktasına gelir. Ancak bir araya geldikleri sürpriz bir sofrada yaşananlar, Devin’i hayatıyla ilgili büyük bir karar almaya iter. Bu karar, Aslan ve Devin’in yolculuklarındaki en önemli kırılma noktası olacaktır.

aile yeni bölüm - 2. bölüm

AİLE DİZİSİ 3. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Hülya’nın Devin ve Aslan’ın evleneceğini öğrendiği nefes kesen tanıtımda Hülya, Devin’in evlilik sözleşmesi imzalamasını isterken Aslan’ın, “Birisi gelip o tapındığın gücü elinden alacak diye ödün kopuyor!” sözleri dikkat çekti. Tanıtımda Cihan’ın, Devin’in kliniğine ‘Sadık’ ismiyle gittiğini gördüğümüz anlar yeni bölümde ikilinin karşı karşıya geleceği sahnelere dair merakı yükseltti.

aile 3. bölüm

Soykanların babaannesi Seher’in (Emel Göksu) ortadan kaybolmasıyla tüm aile onu bulmak için seferber olur. Devin’in (Serenay Sarıkaya) de olduğu aile ortamında geçen bir konuşmada Hülya’nın (Nur Sürer) evlilikle ilgili sözleri üzerine Devin, Aslan’a (Kıvanç Tatlıtuğ) evlenme teklif ettiğini söyler. Elinde çiçeklerle Devin’in karşısına geçen Cihan’ın (Nejat İşler) Devin’in ‘Neden ben’ sorusuna verdiği ‘Çünkü yasağız birbirimize’ cevabı ikili arasında neler olacağı sorusunu akıllara getiriyor. Aksiyonu yüksek bir bölümün sinyalini veren tanıtıma zor durumdaki Aslan’ın, yanına camı kırarak gelen Devin’e söylediği ‘Ben seni kendimden koruyacak kadar sana aşığım’ sözleri damga vuruyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Survivor’ın Manav Aydın’ının son halini görenler tanıyamadı! “Bu karizma gerçek mi”Survivor’ın Manav Aydın’ının son halini görenler tanıyamadı! “Bu karizma gerçek mi”
Eteğini savurdu, açılmasına aldırış etmediEteğini savurdu, açılmasına aldırış etmedi
Takipçilerini dinlemedi! Sakallı imajTakipçilerini dinlemedi! Sakallı imaj 

Pools Plus Cyprus


Kaynak Link: /MyNet/CNN

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Yapay Zeka Yorumluyor

Aile is one of the most popular TV series in Turkey. The show has gained a massive following since it started airing back in 2018. The drama follows the lives of two families who are brought together following a tragedy, and how they navigate their way through life’s toughest challenges.

Fans of the series have been eagerly awaiting the release of the third season, and many are wondering when Aile 3. bölüm will be on air. Well, we have some good news for you! The next episode is set to air on Wednesday the 2nd of June 2021. The show is broadcasted at 20.00 Turkish time, and fans of the series will be excited to tune in to see what is going to happen next.

Many viewers are also curious about whether or not the new episode will be airing tonight. Unfortunately, since today is not a Wednesday, the new episode will not be broadcasted tonight. However, fans of the series can expect the new episode to air next week.

For those who missed out on the previous episodes of Aile, here is a quick recap of the previous episode.

In the last episode, we saw that the two families had to deal with a series of unexpected events. The families had to navigate through the aftermath of a fire that broke out in their building. The tragedy brought the two families closer together, and they started to come up with ways to help each other out during this challenging time.

In the next episode of Aile, viewers can expect to see how the two families work together to overcome the challenges before them. The episode promises to be an emotional rollercoaster, filled with drama, heartbreak, and love.

In summary, fans of Aile can look forward to the third season premiering on the 2nd of June 2021. The show airs every Wednesday at 20:00 Turkish time, and viewers can expect to witness the characters’ journeys through their toughest challenges, and how they overcome them. Stay tuned for the next episode, as it promises to be an unforgettable experience for all who tune in.

ACM Cyprus

Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu