Türk Dünyası

AK Parti Sloganı Değişmeyecek – Türk Haber Dünyası

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nin ikinci turu çalışmaları kapsamında ilk ziyaretini deprem bölgesine yapacak. İstanbul ve Ankara’da çeşitli ilçe ziyaretleri gerçekleştirecek olan Erdoğan, televizyon programlarına da devam edecek.

Seçim sonrasında depremzedelere dönük ithamlara karşı açıklamalar yapan Erdoğan, ziyaretlerine deprem bölgesinden başlayarak mesaj vermiş olacak. İkinci tur çalışmalarının yol haritasını CNN TÜRK yayınında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ anlatırken, “Doğruluk üzerine inşa ettik sloganımızı, doğru adamla devam, doğruluk üzerine devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, büyükşehirlerle de yakından ilgilenecek ve hem büyükşehirlerin il teşkilatlarına özel mesajlar gönderirken, hem de büyükşehirlerde ilçe mitingleri yapacak. İstanbul ve Ankara’ya ağırlık verilecek.

İkinci turda Erdoğan’ın daha kapsayıcı bir dil kullanması beklenirken, eleştirilerinin muhalefetin tümüne yönelik değil, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik olması bekleniyor. Milletvekili seçilen bakanların durumu da AK Parti’nin gündeminde. Yeni sistemde bakanlık ile vekillik görevinin aynı anda yürütülemediği için yeni bir çözüm yolu aranıyor. Bakanların durumunun tartışmalara neden olmaması amaçlanıyor.

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu