Magazin

Alparslan Büyük Selçuklu Kekavmenos kimdir? Kekavmenos nasıl öldü? Toprak Sergen canlandırıyor! Toprak Sergen kaç yaşında?

Alparslan Büyük Selçuklu dizisindeki Kekavmenos karakteri araştırılıyor. Yeni sezonda izleyicinin karşısına çıkan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri arasında fark edilen Kekavmenos’un tarihte var olup olmadığı araştırılıyor. İşte Alparslan Büyük Selçuklu’da rol alan Toprak Sergen hakkında bilgiler…

Alparslan Büyük Selçuklu Kekavmenos kimdir?

Kekavmenos dizide Bizans komutanıdır. Kekavmenos’un beklenmedik bir hamle yaptığını ve bu yüzden toy toplandığını öğrenir. Alparslan’la Akça arasında yaşanacaklar ise, aralarındaki bağı farklı bir noktaya taşır. Tüm bunlar yaşanırken, Kekavmenos Akça’yı köşeye sıkıştıracak bir emir verir. Alparslan ve Kekavmenos arasında had safhaya çıkan gerilim, nasıl bir noktaya varacak?
 

Toprak Sergen kimdir?

Sergen, 1 Ocak 1968 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi.

Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Tiyatro Yönetmenliği Bölümünü bitiren Sergen, Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde yüksek lisans yaptı. TRT’de radyo sunuculuğu, TV program yapımcılığı gibi görevlerde bulundu. Trabzon Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünde, özel tiyatrolarda çalıştı. Reklam filmlerinde, kliplerde ve sabah kuşağı, yarışma programlarında yer aldı, seslendirme çalışmalarına ise devam ediyor. “Albüm” adında bir müzik albümü de çıkaran Toprak Sergen, sanatçı Semih Sergen’in oğlu ve Burak Sergen’in kardeşidir. 

 

 

Pools Plus Cyprus

ACM CYPRUS


Kaynak: MyNet/CNN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu