Türkiye

Anne oğul yangında hayatını kaybetti!

 

Hostinger Konya’nın Kulu ilçesinde meydana gelen acı olay, bir anne ve oğlunun hayatını kaybetmesine neden oldu. 42 yaşındaki Enes ve 80 yaşındaki annesi Ayşe Yıldırım’ın evlerinde bilinmeyen bir sebeple çıkan yangın kısa sürede büyüyerek her yeri sardı. Anne ve oğlu, alevler arasında mahsur kalarak dışarı çıkamadı. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen itfaiye, jandarma ve sağlık ekipleri, yangını kontrol altına almak için çalışmalarını sürdürdü.

Yangın söndürüldükten sonra yapılan arama çalışmalarında, Enes ve annesi Ayşe Yıldırım’ın cansız bedenlerine ulaşıldı. Bu acı olayın ardından yangının çıkış nedeniyle ilgili detaylı inceleme başlatıldı.

Kulu ilçesinde yaşanan bu trajik olay, bölge halkını derin bir üzüntüye boğarken, yetkililerin olayın sebebini araştırarak benzer durumların yaşanmaması için gerekli önlemlerin alınması beklenmektedir.
 

Pools Plus Cyprus

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu