Kıbrıs

Araç alev aldı, 1 yaralı, 1 tutuklu – BRTK

 

Hostinger

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre saat 01:00 sıralarında, İskele-Gazimağusa anayolu üzerinde, Fırat YAPICIOĞLU (E-27), yönetimindeki VD 939 plakalı salon araç ile güney istikametine doğru seyredip, Lions Garden Çemberi’ne yaklaştığı sırada dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek gidiş istikametine göre yolun solundaki kaldırıma çarparak yoldan çıkıp 4 metre derinliğinde banket içerisine düşmüştür.

Kaza sonrası alev alan araç tamamen yanarak kullanılmaz hale gelmiştir.

Kazada yaralanan araç sürücüsü ve aynı araçta yolcu olarak bulunan Asena MENTEŞ (K-25) kaldırıldıkları Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde yapılan tetkiklerin ardında Asena MENTEŞ’in sağ kalça ve sol köprücük kemiğinde kırık teşhisi ile ortopedi servisinde tedavi altına alınmıştır.

Fırat YAPICIOĞLU ise yapılan ilkyardım tedavisinin ardından taburcu edilmiştir.

Araç sürücüsü Fırat YAPICIOĞLU, alkol testi işçin yeterli nefes ve kan örneği vermeyi reddettiğinden dolayı tutuklanmış olup, polisin soruşturma devam etmektedir.


 

Pools Plus Cyprus

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu