Magazin

Armağan Çağlayan ‘1 milyon TL bağış yaptı’ iddiası gündem olmuş! Gerçek çok başka çıktı

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Bir Kira Bir Yuva kampanyası Halk TV’den yayınlandı ve bağışlar toplandı. Kampanyaya bağış yapan isimler arasında Armağan Çağlayan’ın da yer alması gündem olmuştu. Ancak Çağlayan sosyal medya hesabından kendisinin bağış yapmadığını açıkladı.

“İSİM BENZERLİĞİNDEN KAYNAKLANDI”

Armağan Çağlayan açıklamasında isim benzerliği olduğunu vurguladı ve “İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bağış kampanyasında, bir isim benzerliği sebebiyle yapılan bağış tarafımdan yapılmış gibi algılanmış ve haber yapılmış. Bağışı Özgül Armağan Çağlayan Vakfı yapmıştır. Karışıklık tamamen isim benzerliğinden kaynaklandı sanırım.” dedi.

Çağlayan bir takipçisinin, “Özgül ve Armağan Çağlayan Vakfı. Bir de Özgül Armağan Çağlayan Sitesi var Bayraklı/İzmir’de. Bazen o sitede sizin mi acaba diye karıştıranlar olmuyor değil. Önemli olan bağışın yapılmış olması zaten” yorumuna ise kiracıların bazen onu aradığını söyledi.

armağan1

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Lüks yaşantısıyla gündemdeydi! Aylık geliri sorulunca...Lüks yaşantısıyla gündemdeydi! Aylık geliri sorulunca…
“Tövbe ettim” diyen çalışanlarına bakın ne verdi! Tepki çeken paylaşım
Ünlü oyuncu o partiye katıldığını açıkladı! Vekilden ilk yorumÜnlü oyuncu o partiye katıldığını açıkladı! Vekilden ilk yorum 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: MyNet/CNN

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu