Haberin Merkezi
Astroloji

 

 

 
Akrep (29.05.2022)
Bekleyen ev işlerinizle, aile içi meselelerle ilgilenebilirsiniz. Sizi zorladığını düşündüğünüz her şeyin aslında hayatınızın bir parçası olduğu gerçeğini kabul edin. Nakit akışınızdaki olası aksamalar için öfkenize yenik düşmek yerine bütçenizde esnemeyi payı bırakmayı deneyin.
 
Aslan (29.05.2022)
Silkelenip neyin ne olduğunu fark etmeye çalışacağınız bir gündesiniz. Çevrenizden ve partnerinizden göreceğiniz desteklerle yeniden ayağa kalkabilirsiniz. Ya da birilerinin ayağa kalkmasına vesile olacak kişi olabilirsiniz. Hayatta hiçbir şeyden umut kesmemek gerektiğini düşünüyor ve bunu aşılıyorsunuz.
 
Balık (29.05.2022)
Evinizde ailenizle birlikte bir etkinlik düzenleyebilir, dinlenmeyi tercih edebilirsiniz. Geldiğiniz noktayı ve aştığınız sorunları görmek size bundan sonrası için rehberlik edecektir. Size verilen değeri görmek, bununla ilgili yanılsamalardan kurtulmanızı kolaylaştıracağı için bazı psikolojik tahribatları daha kolay aşacaksınız.
 
Başak (29.05.2022)
Yeni hafta öncesi kendinize bazı sözler verebilirsiniz. Ama bu konuda ısrarcı olmak ya da zorlamaya gitmek yerine akışta yaşananlara göre değerlendirmeler yapmalısınız. Tecrübe etmeyi daha çok hayatınıza dahil oluyor, kontrol mekanizmanızı esnetiyorsunuz.
 
Boğa (29.05.2022)
Kendinize ve ailenize tanıdığınız zamanı, değeri sorgulayabilirsiniz. Bir şeyler yapma gayretinden ziyade ne yapmanız gerektiğine karar vermeye çalışmalısınız. Neye sahip olduğunuzu bilmek, değerlerinize sahip çıkmak sizin yolunuzu açacaktır.
 
İkizler (29.05.2022)
Bütün hafta olduğu gibi haftanın son gününü de yoğun bir programla kapatabilirsiniz. Hayatınızdan ve ilişkilerinizden bahsederken kiminle ne kadar paylaşımda bulunacağınıza dikkat etmenizde fayda var. Yeni ortamlarda eski alışkanlıklar ya da konular gündeme gelebilir.
 
Koç (29.05.2022)
Dışarıdaki hayatı içinizden geldiği gibi geçirmek isteyebilirsiniz. Ama bu durum sizi bir depresyona götürmemelidir. Kendinizi ve düşüncelerinizi nadasa bırakın. Bu sayede hayatınıza ne şekilde yön vereceğiniz, içinizde neler biriktireceğinize dair fikirleriniz de iyileşecektir.
 
Kova (29.05.2022)
Kendinize zaman ayırmanın size ne kadar iyi hissettirdiği gerçeğiyle bir kez daha yüzleşebilirsiniz. Günün önemli kısmını bu düşünceye ayırabilir, ihmal ettiğiniz konular üzerine eğilebilirsiniz. Hayatı ertelemenin her zaman telafisi olmayabilir, elinize bununla ilgili bir fırsat geçtiğinde listenizi hazırlamaktan geri durmamalısınız.
 
Oğlak (29.05.2022)
Beslenme düzeniniz ve sağlığınızla ilgili konularda dikkat etmeniz gereken hususlar gündeminiz olabilir. Yaşantınıza getireceğiniz yeni düzen için alışverişe gidebilir, sağlıklı yaşama dair bazı ürünler alabilirsiniz. Sadece neye ihtiyaç duyduğunuza odaklanmanız, sizi gereksiz harcamalardan ve efordan koruyacaktır.
 
Terazi (29.05.2022)
Gelir gider dengenizi düzenleyebilir, harcama defterlerinizi ve hesaplarınızı inceleyebilirsiniz. Finansal koşullarınızı iyileştirecek fikirler üretmeli ve bu fikirlere sadık kalarak hareket etmelisiniz. Bugünü duygusal konular yerine hayatınızın gidişatına ayırmanızda fayda var.
 
Yay (29.05.2022)
Sosyal mecralardaki ya da bireysel görüşmelerdeki ifadelerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Haftanın yorgunluğu size dalgınlık ya da isteksizlik olarak geri dönse de bunu kontrol altına almalısınız. Ulaşım aracı kullanmak yerine yürüyüş mesafesinde yerlere gitmek ve zihninizi boşaltmak bugünü ve yeni haftayı daha sağlıklı hale getirebilir.
 
Yengeç (29.05.2022)
Bazı arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Sizi üzen ya da günlük hayatınızda aksaklıklara yol açan insanlara karşı yeni bir duruş sergiliyorsunuz. Bugün bu kararlarınızı netleştirmek için kendi içinizde yoğun bir mesai harcayabilirsiniz. Depresif görünebilir ama bugün bazı acıları son kez taşıyor olabilirsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı