Magazin

Aybars Kartal Özson kimdir? Kuruluş Osman Orhan’ı kim oynuyor? Orhan Gazi kaç yaşında tahta çıktı?

Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümünde Orhan Gazi’yi oynayan Aybars Kartal Özson ilgi gördü. Yeni bölüm özetinde; Osman Bey, oğulları Orhan ve Alaeddin’le Bitinya’da yeni dönem… ifadeleri yer aldı. Peki ama Aybars Kartal Özson kimdir?

Aybars Kartal Özson kimdir?

Ekranlarda büyüyen çocuk oyunculardan Aybars Kartal Özson, 18 Mayıs 2008 yılında dünyaya geldi. Bulgaristan göçmeni bir ailenin oğludur. 1 Mart 2016’ da bir kardeşi dünyaya geldi. Şu an ilkokul ikinci sınıf öğrencisi. Ailesi tarafından bir ajansa kayıt ettirildikten sonra bir reklam filminde rol aldı, ardından Bir Çocuk Sevdim isimli dizide Hasan karakterini canlandırdı.

Osmanlı Padişahları sıralaması! Osman Gazi'den sonra tahta kim çıktı? Osman Bey'den sonra kim geldi? Osmanlı padişahları tarihi sıralaması!

Osmanlı Padişahları sıralaması! Osman Gazi’den sonra tahta kim çıktı? Osman Bey’den sonra kim geldi? Osmanlı padişahları tarihi sıralaması!

Bir döneme damga vuran Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir’e hayat verdi. Bir röportajında oyuncu olmayı ilk başlarda istemediğini dile getiren Aybars Kartal Özson, ileride yönetmen olmak istediğini söylemişti.dir.

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: MyNet/CNN

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu