Türkiye

Bakan Yerlikaya: Şehirlerimiz Dünyanın En Güvenli Şehirleri Olacak

 

Hostinger Bakan Yerlikaya, Türkiye’nin güvenli şehirleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Yerlikaya, terör örgütleri, organize suç örgütleri, şehir eşkıyaları, zehir tacirleri ve kaçakçı organizatörlerine karşı kararlı olduklarını belirtti. Güvenlik kuvvetlerindeki jandarma, emniyet ve sahil güvenliği personeliyle beraber gece gündüz demeden suçla mücadelelerine devam edeceklerini söyledi.

Bakan Yerlikaya, milletin destek ve dualarının kendileri için en büyük heyecan olduğunu vurgulayarak, Türkiye’nin daha güvenli ve huzurlu bir ülke olacağını ifade etti. Yerlikaya, Türkiye’nin en güvenli şehirlerinin Allah’ın izniyle Türk şehirleri olacağını belirtirken, milletin desteğinin kendilerine güç verdiğini dile getirdi.

Bakan Yerlikaya, partililere birlik ve beraberlik mesajı vererek, Türkiye’nin büyük ve güçlü bir ülke olması için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Birlikte hareket edilmesinin bereket getireceğini vurgulayan Yerlikaya, Türkiye’nin başarı elinin birlik ve beraberlikten geçtiğini sözlerine ekledi.
 

Pools Plus Cyprus

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu