Sinema/Dizi/TV

Ben Affleck: “James Gunn’ın DC Evreni İçin Yönetmenlik Yapmam!” – Haberler

blank

Batman rolünü geride bırakan Affleck yönetmen olarak DC’ye davet edilmişti…

Warner Bros.

DC Studios’un eş başkanı James Gunn’ın önceki yorumlarına rağmen, eski Batman yıldızı Ben Affleck bir DC filmi yönetmeye ilgi duymadığını açıkladı. The Hollywood Reporter ile yaptığı bir röportajda yıldız, “The Flash”ta Kara Şövalye olarak kısa bir görünüme sahip olması hakkında da konuştu.

Affleck, Zack Snyder’ın iddialı DC Genişletilmiş Evren hikayesinin ikinci filmi olan “Batman v Superman: Dawn of Justice” için Batman rolünü rolünü üstlendi. 2017’deki “Justice League” ve 2021’deki “Zack Snyder’s Justice League”den sonra Affleck rolü bıraktığını açıkladı.

Bu sırada James Gunn ve Peter Safran’ın iş başına gelmesiyle tüm DC Evreni’nin yeniden inşa edileceği de ortaya çıktı. Dolayısıyla Batman, Superman gibi önemli figürler için yeni oyuncular işe alınacaktı. Ancak Gunn, DC Evreni ile ilgili açıklamalarında Ben Affleck’le yeniden çalışmayı çok istediklerini ve belki de onun bir filmin yönetmenliğini üstlenebileceğini söylemişti.

Ben Affleck ise bu konuda hevesli değil. Aktör – yönetmen, bir süper kahraman filmi yönetmek istemediğini şu sözlerle ifade ediyor: “[James] Gunn DC için bir şey yönetmezdim. Kesinlikle hayır. James Gunn’a karşı hiçbir şeyim yok. Güzel adam, eminim harika bir iş çıkaracaktır. Sadece içeri girip onların bunu yaptıkları şekilde yönlendirmek istemem. Bununla ilgilenmiyorum.

Affleck ayrıca yaklaşan “The Flash” filminde Batman/Bruce Wayne’i “nasıl oynayacağını nihayet anladığını” söylüyor: “Flash’ta gerçekten başardım. Orada olduğum beş dakika boyunca gerçekten harikaydı.”

Ben Affleck son olarak, Michael Jordan ile Nike’ın birleşmesini anlatan “Air” filminin yönetmenliğini yaptı. Affleck aynı zamanda Matt Damon, Viola Davis, Jason Bateman gibi isimlerle filmde rol de alıyor.



Kaynak: Beyazperde

Yorum Yapın

Diğer Haberler

blank
Sinema/Dizi/TV

Tom Hardy'den "Venom 3" Güncellemesi

Sony’nin Spider-Man Evreni’nin genişletme planları 2018’de “Venom” ile başladı ve 2021’de “Venom: Let There Be Carnage” ile devam etti. Serinin
blank
Sinema/Dizi/TV

Robert De Niro’lu Komedi Filmi “About My Father”dan Yeni Fragman – Haberler

Başrollerini Sebastian Maniscalco ve Robert De Niro’nun oynadığı aile komedisi “About My Father”dan yeni bir fragman yayınlandı. Film, bir hafta
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com