Magazin

Benden Ne Olur filmi oyuncuları! Benden Ne Olur nerede çekildi, konusu nedir?

Benden Ne Olur filmi FOX TV ekranlarında 16 Mart 2023 tarihinde yayınlanıyor. Bu akşam ekrana gelen sinema filmi izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Peki ama Benden Ne Olur filminde kimler oynuyor? 

Benden Ne Olur konusu nedir? 

Yönetmenliğini Murat Şenöy’ün üstlendiği, oyuncu kadrosunda Hazal Kaya, Onur Tuna, Enis Arıkan, Nur Fettahoğlu, Selin Şekerci ve Elçin Afacan’ın yer aldığı “Benden Ne Olur?” filmi, 31 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak.

Sertab Bal (Hazal Kaya), istediği şeyler hakkında sürekli fikir değiştiren, çevresinin kendisinden beklediği düzenli hayatı bir türlü olduramayan, kimlik arayışında olan bir kadındır. Onun hayatı, bir gün yanlışlıkla ablası Harika’nın evini yakmasıyla bambaşka bir hal alır. Bir anda evsiz ve parasız kalan Sertab, ablasının söylediği “Senden hiçbir şey olmaz” sözlerinin üzerine, “Benden ne olur herkese göstereceğim.” diye kendisine söz verir. Yaşadığı kırılma sonrası hayatını düzene sokmak için harereke geçen Sertab’ın ünlü oyuncu Soner (Onur Tuna) ile ilişkisi planlarının altüst olmasına neden olur..

 

Benden Ne Olur filmi oyuncuları

Enis Arıkan
Onur Tuna
Hazal Kaya
Nur Fettahoğlu
Selin Şekerci
Elçin Afacan

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: MyNet/CNN

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu