Son Dakika

‘Beşiktaş’ çıkışı gündem olmuştu! MHP lideri Bahçeli ‘Bazı eksikliklerin olması normaldir’ dedi yeni takımını duyurdu

Devlet Bahçeli, ‘Gelecek umutlarımız her şartta diri kalmıştır, gücümüz milli birliğimizdir’ diye söze başladı ve depremin ilk günlerinde ister istemez bazı aksaklıkların yaşandığını, bunların normal olduğunu dile getirdi. Devlet Bahçeli, tribünlerdeki sloganlara da sert tepki gösterdi.

‘Nimete de millete de şükreden dikene kızmak yerine içindeki gülü görmesini bilen bir inanç hassasiyetine sahibiz. Bu zamana kadar doğal felaketler bize sadece dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu kalmamış aynı zamanda bunu hayatımızın her alanında yaşatacak zenginlikte olduğumuzu göstermiştir…’

AA-20230228-30432506-30432498-MHP_TBMM_GRUP_TOPLANTISI

DEVLET BAHÇELİ: BAZI EKSİKLİKLERİN OLMASI NORMALDİR, OLAĞANDIR

Peş peşe gelen iki deprem yıkıma neden olmuştur, bu hazin tablo her vatandaşımızı her insanımızı hüzünle sarsmıştır, yüreklere ateş düşürmüştür. Depremlerden zarar gören insan sayımız çok fazladır, bu çerçevede ister istemez bazı eksikliklerin yetersizlikler olması normaldir, olağandır. Mühim olan gösterilen çok boyutlu çabalardaki samimiyet, geceli gündüzlü çalışmalardaki gayrettir.

AA-20230228-30432506-30432499-MHP_TBMM_GRUP_TOPLANTISI

BEŞİKTAŞ’I BIRAKMIŞTI… YENİ TAKIMINI DUYURDU!

Tribünlere ajan provakatörlere çağıranlar ne yaptığının farkında değildir! Stadyumlardan hükümet istifa sloganının atılması, deprem felaketinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza saygısızlıktır. Türk futbolunu lekelemeye kutuplaşma dalgasını sahaya yansıtmaya çalışanlar alçakça bir kurgunun içindedir. Spor demek centilmenlik demektir.

CzKeQhmWQAAJqVZ

Spor demek ahlaklı olmak demektir. Hükümeti istifaya davet etmek bir takım holigana verilmiş emirdir. Beşiktaş üyeliğimi sona erdirdim, bundan sonra ben artık Karagümrüklüyüm!’

AA-20230228-30432506-30432500-MHP_TBMM_GRUP_TOPLANTISI

‘NE ARA BU KADAR DEVLET VE MİLLET DÜŞMANI TÜREDİ?’

Felaketin yükü ağırdır bunu kaldırmak ise iman ve dayanışma aklıyla mümkün olacaktır. Türk milleti zelzelenin üstesinden cesaret ve sabırla gelecektir. Organize kötülük maalesef gün geçtikçe etkinlik kazanmaktadır. Ne ara bu kadar devlet ve millet düşmanı türemiştir?

MUSTAFA BALBAY’A YÜKLENDİ

Türkiye için ‘Çadır devleti bile değiliz’ diyen Mustafa Balbay’a yüklenen Devlet Bahçeli, ‘Erzurum’da bir ineğini satarak gelirini depremzedelere bağışlayan hanımın haysiyeti bunlarda yoktur. Fedakarlık ve kardeşlik bilinci bunların semtine uğramamıştır. Bunlar bir kere bile şerefli yaşamaya yanaşmıyorlar’ dedi.

AA-20230228-30432506-30432503-MHP_TBMM_GRUP_TOPLANTISI

‘Sayın Kılıçdaroğlu komadadır. Önce ülkem önce milletim diyemiyorsan aziz Atatürk’ün koltuğunda ne diye oturuyorsun? Muhalefet olmak felakete yandaşlık yapmak değildir.

AA-20230228-30432506-30432504-MHP_TBMM_GRUP_TOPLANTISI

‘BU TOPRAKLARA VATANIM DİYEN HERKESE SOFRAMIZ AÇIKTIR’

Siyasi hesapları bırakarak herkes üstüne düşen sorumluluğu yerine getirmek zorundadır. Cumhur ittifakının gönlünde herkese yer vardır. Bizim için bütün vatandaşlarımız bize Allah’ın emanetidir. Bu topraklara vatanım diyen herkese soframız açıktır.’

AA-20230228-30432506-30432505-MHP_TBMM_GRUP_TOPLANTISI

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yavaş'tan yeşil ışık! 2 gün üst üste...Yavaş’tan yeşil ışık! 2 gün üst üste…
İzmir'de korkutan deprem! AFAD duyurduİzmir’de korkutan deprem! AFAD duyurdu
'Yetkililer yalanlasın' Haluk Levent'ten çok konuşulacak sözler‘Yetkililer yalanlasın’ Haluk Levent’ten çok konuşulacak sözler 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: NTV/MyNET

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu