Sinema/Dizi/TV

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin iki başrolü iki farklı ekranda birbirine rakip oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bir Zamanlar Çukurova dizisine 3. sezonun ortalarında veda eden Vahide Perçin, Hünkar karakteri ile milyonların sevgisini kazandı. Dizinin 3. sezon finalinde ise Demir karakterini canlandıran Murat Ünalmış projeye veda etmişti.

Dünyanın birçok ülkesine yayılan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin bu kadar çok sevilmesinin altında güçlü bir hikayesi olması ve oyunculuk performanslarının da çok etkileyici olması önemli rol oynamıştı.

Birbirinden farklı kültürlerdeki ülkelerde yayınlanmaya devam eden, Yunanistan’da uyarlaması çekilen Bir Zamanlar Çukurova projesi, 4 sezonluk büyük bir başarının da adı konumunda. İşte bu iki önemli projenin iki başrol oyuncusu perşembe akşamları birbirlerine rakip oldu.

atv’de sezon başında bu yana yayınlanan Aldatmak isimli dizide Vahide Perçin başrolde bulunuyor. Dizi kendi izleyici kitlesini oluşturduğu ve güçlü bir konumda bulunuyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin iki başrolü iki farklı ekranda birbirine rakip oldu! 9

Murat Ünalmış’ın Melis Sezen ile başrolünü paylaştığı Gülcemal isimli yeni dizi projesi ise sert bir hikayeye sahip. Fox TV tarafından yapılan duyuruda Gülcemal dizisinin ilk bölümünün 6 Nisan Perşembe akşamı izleyicilerle buluşacağı bildirildi.

Bu da Vahide Perçin ile Murat Ünalmış ikilisinin Bir Zamanlar Çukurova’dan uzunca bir süre sonra birbirlerine rakip yaptı.

İki oyuncu da güçlü performanslar sergileyen isimler ve hayran kitleleri de bir hayli fazla. Aldatmak ile Gülcemal dizilerinin reyting rekabeti de dikkat çekici olacaktır.

atv’nin 4 sezon başarılı sonuçlar alan projeden sonra başrol oyuncusunun yer aldığı Aldatmak dizisini perşembe akşamlarına koyması, akıllıca bir karardı. Fox TV’nin de Murat Ünalmış gibi aynı dizide büyük başarı kazanan bir ismin yeni dizisini yine perşembe akşamlarına alması, adeta bir düello hissi uyandırıyor.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak Link: Beyazperde/TelevizyonGazetesi

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Yapay Zeka Yorumluyor

Write an article about Bir Zamanlar Çukurova dizisinin iki başrolü iki farklı ekranda birbirine rakip oldu!

ACM Cyprus

Yapay Zeka Teknolojisiyle Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu