Kıbrıs

BRTK, İstatistik Kurumu Verileri ile İlgili Araştırma Komitesi Topladı

Cumhuriyet Meclisi, İstatistik Kurumu Verilerinin Gerçeği Yansıtıp Yansıtmadığının Araştırılmasına İlişkin Meclis Araştırma Komitesi, “Davetlinin Dinlenmesi” gündemi ile toplandı.

UBP Milletvekili Komite Başkanı Alişan Şan başkanlığında saat 09.00’da toplanan komite, ileriki toplantılarında çalışmalarına devam edecek. Komite toplantısına, Komite Başkan Vekili CTP Milletvekili Devrim Barçın, Komite üyesi UBP Milletvekilleri Resmiye Eroğlu Canaltay, Hasan Taçoy, Komite Üyesi CTP Milletvekilleri Doğuş Derya, Salahi Şahiner’in yanısıra CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman ve milletvekilleri Erkut Şahali, Şifa Çolakoğlu, Fide Kürşat, Ürün Solyalı ve Sami Özuslu katıldı.

Komite toplantısına davetli olarak İstatistik Kurumu’ndan yetkililer de katılarak konu ile ilgili görüşlerini sundu. Bu toplantının ardından yapılan çalışmalar neticesinde, gelecek toplantılarda daha detaylı incelemeler yapılacak ve gerekli kararlar alınacaktır. Meclis Araştırma Komitesi, kamu kurumlarının faaliyetlerini etkili bir şekilde denetlemeye ve doğru bilgilere ulaşmaya devam edecektir.
 

Pools Plus Cyprus

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu