Magazin

Camdaki Kız Türkan kimdir? Hayri’nin eşini Hivda Zizan Alp canlandırıyor! Hivda Zizan Alp hangi dizilerde oynadı?

Camdaki Kız Türkan kimdir? Camdaki Kız dizisinin Türkan’ı Hayri’nin dizideki eşi olan bir karakter… Camdaki Kız Türkan karakteri, Hayri’nin memleketindeki eşi olarak biliniyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre; 61. bölümde Hayri’nin eşi Türkan dizinin hikâyesine dahil olacak. Türkan’a hayat verecek oyuncu henüz belli olmadı. Gizem yaratmayı seven yapım şirketi karakterin yüzünü göstermeyecek. Camdaki Kız Türkan’ın kim olacağı da ilgi görüyor. Dizide Türkan, Hayri’nin eşi olarak biliniyor ve memleketinde yaşıyor. Role güçlü bir oyuncunun hayat vermesi planlanıyor. Peki ama Türkan kimdir?

Camdaki Kız Türkan kimdir?

Camdaki Kız Türkan kimdir? sorusu Hayri’nin eşiyle konuşmasıyla ortaya çıktı. Camdaki Kız Hayri’nin eşi olan karakter Türkan olarak biliniyor ve hangi oyuncunun oynayacağı henüz netleşmedi. Türkan karakteri, Hayri’nin eşi olarak biliniyor. 

Camdaki Kız Türkan dikkat çekti! Türkan, Hayri'nin eşi çıktı! İki çocuğu var! Nalan şoke oldu!

Camdaki Kız Türkan dikkat çekti! Türkan, Hayri’nin eşi çıktı! İki çocuğu var! Nalan şoke oldu!

Nalan’ın Sedat’ın otel kaçamağını yakalaması ayrılık kararını daha da netleştirir. Bu kez konaktan herkesle usulünce vedalaşıp ayrılmak ister. Konağa giderek herkese veda eden Nalan’ın ayrılık kararına Sedat dışında herkes ikna olur. Nalan evi terk ettikten sonra Koroğlu Konağı’nda da ailevi konular ve eski defterler açılır.

 

 Hayri’nin iş bulma girişimleri devam ederken; Türkan ev kirasını ödeyememiştir ve artık İstanbul’a gelmenin zamanı geldiğini düşünerek soluğu Hayri’nin evinde alır. Aynı anda Hayri ise Nalan’ın boşandığını öğrenir.

Hivda Zizan Alp kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Hivda Zizan Alp, 9 Kasım 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü, ardından Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü’nde eğitimini tamamladı.

 

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: MyNet/CNN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu