Türkiye

Çanakkale Zaferi hatıra künyesi oluşturma! 18 Mart şehitleri anısına hatıra künyesi nasıl oluşturulur?

“Çanakkale Şehitleri Anısına Hatıra Künyesi nasıl oluşturulur?” sorusu bu noktada binlerce kişinin bugünden araştırma konusu haline geldi. Dönemin savaş bilgileri ve günümüz kişisel bilgilerinin karma olarak kullanılmasından oluşan bu görsel, kişinin kendi ismine göre hazırlanırken tarihi zaferin 108. Yıldönümünde büyük ilgi görüyor. Geçtiğimiz yıllarda Kültür ve Turizm Bakanlığı 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü öncesi dikkat çeken bir çalışmaya imza attı. Kültür ve Turizm Bakanlığı yaptığı açıklamada 18 Mart Çanakkale Zaferi’ne özel hatıra künyesi oluşturma uygulamasını kullanıma açtı ve uygulama ile ilgili tüm detayları kamuoyu ile paylaştı.

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANISINA HATIRA KÜNYESİ NASIL OLUŞTURULUR?

Türk tarihi açısından oldukça önemli ve anlamlı olan 18 Mart Çanakkale Zaferine özel hazırlanan web sitesi üzerinden vatandaşlar kendi isimlerine ait hatıra künyesini oluşturabilecek. Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığından yapılan açıklamada, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi kapsamında yapılan tören ve kutlamalar için bu yıl “İstiklalden İstikbale Çanakkale” temasının belirlendiği belirtildi.

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ HATIRA KÜNYESİ OLUŞTURMA ADIMLARI

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca hazırlanan uygulama ile “Çanakkale Dijital Savaş Künyesi” oluşturulabilecek. 18 Mart Çanakkale Zaferi hatıra künyesi, “www.18martetkinlikleri.com” web sitesi üzerinden oluşturuluyor. Bir künyede olan ad, soyad, kan grubu ve şehir bilgileri uygulama aracılığı ile doldurulması sonucunda sistem tarafından otomatik hazırlanan künye görseli çıkıyor. Künye görseli, ekrana paylaşma seçenekleri ile gelerek günümüz dijital etkileşim diline uygun bir içerik oluşturma imkanı sağlamış olacaktır.

ÇANAKKALE ZAFERİ HATIRA KÜNYESİ OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

18 Mart Çanakkale Zaferi mesajları 2023! Resimli, özel, duygulu Çanakkale Şehitleri anma sözleri...

18 Mart Çanakkale Zaferi mesajları 2023! Resimli, özel, duygulu Çanakkale Şehitleri anma sözleri…

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: NTV/CNN

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu