Magazin

Ceylan Ertem yaşadığı köyden seslendi! “Başka şehirlere yayılın…”

blank

Ceylan Ertem, bir süre önce İstanbul’dan bir köye taşındı. Doğa ile iç içe bir hayat süren Ertem, köy evinde bir stüdyo da kurdu. Sanatçı, yaşanan yıkıcı deprem felaketlerinin ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak ‘Şehirde değil köyde yaşanmalı’ dedi.

Ceylan Ertem, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda:

“09.00-18.00 çalışmayan arkadaşlarıma sesleniyorum. Köylere uzatın elinizi, başka şehirlere yayılın. Memleketin başka köylerinde, kasabalarında verdiğiniz kiraların yarısını ödeyeceksiniz.” dedi.

ezgif.com-webp-to-jpg (56)

Ertem, 25 Ekim’de İstanbul’daki evinden taşındığını sitemkar bir dille sevenlerine açıklamıştı. Şarkıcı, yerleştiği köyü ve köy hayatını sık sık Instagram hesabında paylaşıyor.

17 AĞUSTOS DEPREMİNİ ADAPAZARI’NDA YAŞADI

Ceylan Ertem, binlerce insanımızın hayatını kaybettiği 17 Ağustos 1999 depremini Adapazarı’nda yaşadı. Ünlü sanatçı, Kahramanmaraş depremleri sonrasında, atmosferin kendisine o günleri hissettirdiğini söyledi.

aa75d732-cc88-4822-a967-c8ec466aa66d

Sanatçı, depremi yaşadığı Adapazarı’ndan bir fotoğraf paylaştı ve bu fotoğrafa;

“Bu fotoğraf Kahramanmaraş merkezli depremden değil.
1999 yılında benim analog makinemle çektiğim, bizim sokaktan bir fotoğraf. Korkunç günlerdi, sayfa sayfa anı. Bir sürü duvarda ‘Elveda Adapazarı’ yazıları.” notunu düştü. Ceylan Ertem’in bu paylaşımı herkesi duygulandırdı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Son haliyle ağızları açık bıraktıSon haliyle ağızları açık bıraktı
Daniel Craig'ten Türkiye'ye dev destek! Bir çağrısıyla rekor kırıldıDaniel Craig’ten Türkiye’ye dev destek! Bir çağrısıyla rekor kırıldı
Müge Anlı'dan kahreden haber! "Ne yazık ki..." diyerek duyurdu: Stüdyo bir anda karıştı!Müge Anlı’dan kahreden haber! “Ne yazık ki…” diyerek duyurdu: Stüdyo bir anda karıştı!

Kaynak: MyNet/CNN

Yorum Yapın

Diğer Haberler

blank
Magazin

Haluk Levent sosyal medyadan paylaştı! “Spekülasyonlar sebebiyle…”

Ahbap Derneği’nin kurucusu ünlü sanatçı Haluk Levent Kahramanmaraş ve Hatay depremleri sonrası büyük bağışlar toplayıp depremzedeler için elinden geleni yapmaya
blank
Magazin

Gelsin Hayat Bildiği Gibi bu akşam var mı yok mu? Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölümü ne zaman? 23 Şubat Show TV yayın akışı

Başrollerinde Ertan Saban, Devrim Özkan, Özge Özberk, Nilsu Berfin Aktaş gibi oyuncuların yer aldığı Gelsin Hatay Bildiği Gibi dizisinin yeni
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com