Sinema/Dizi/TV

Çöp Adam’ın yokluğunda, Adım Farah dizisi, Kuruluş Osman ve Gönül Dağı’nı gölgede bıraktı!

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in başrolünde yer aldıkları Fox Tv’nin sevilen dizisi Adım Farah, bu hafta 4. bölümüyle ekrandaydı. Çarşamba akşamları ekrana gelen dizi, Kuruluş OSman, Gönül Dağı ve Kraliçe dizileriyle rekabet halinde.

Bu hafta ilk olarak ekrana gelmeye başlayan Kraliçe dizisi de Adım Farah’a rakip olarak Kanal D’de yayınlanmaya başlandı. Kuruluş Osman, Atv’nin reyting rekortmeni dizisi. TRT1’in Gönül Dağı dizisi de hafta içine alınınca, Çarşamba akşamları reytingde durum değişti!

Adım Farah, Total’de bu hafta 8. sırada yer alırken, AB kategorisinde ise Gönül Dağı’nın ardından 2. sıradaydı. Kuruluş Osman’ı da geçen reytingleriyle kanalın yüzünü güldürdü. ABC1 kategorisinde ise 5. sırada yer aldı son bölümüyle.

Adım Farah dizisi, ekrana gelmeden önce büyük iddialarla dikkatleri çekti. Konusu ve başrolleri itibariyle de reytingde rekorlar kırması beklendi ama o kadar büyük bir etki yaşatmadı! Yurtdışında daha büyük yankı uyandıran dizi, özellikle Engin Akyürek’in Disney Plus’ın ilk yerli dizisi Kaçış ile ve platformun 2. yerli dizisi Dünyayla Benim Aramda ile Demet Özdemir’in uluslararası alandaki tanınırlığı artarken, Adım Farah’a olan ilgiyi de büyüttü.

Dizinin reytinglerde birinciliğe ulaşamasa da hatırı sayılır bir reytingi var. Fakat sosyal medyada durum dizi lehine daha da yükseliyor! Adım Farah dizisi, Çarşamba akşamlarının dizilerini son bölümüyle katlayan bir konuşulma oranına ulaştı!

Çöp Adam'ın yokluğunda, Adım Farah dizisi, Kuruluş Osman ve Gönül Dağı'nı gölgede bıraktı! 10

Adba.vt tarafından yapılan ölçümde 22 Mart akşamı Adım Farah dizisine gelen ileti sayısı 105 bin 400 oldu. Aynı gün yayınlanan Kuruluş Osman’ın 4 bin 600 ve Gönül Dağı’nın 9 bin 600 ileti alması, Adım Farah’ın sosyal medyadaki başarısını daha çok öne çıkarıyor! Yeni başlayan Kraliçe dizisinin de listede 3. sırada ve 22 bin 900 ileti ile konuşulması da ayrı bir başarı.

Tabloda Adım Farah’ın ardından ikinci sırada yer alan Çöp Adam’ın tekrarı ile 77 bin 200 ileti alması da dikkat çeken bir durum! Bu hafta yeni bölümü yayınlanmayan Çöp Adam dizisi, tekrarı ile bile ikinci sıradaydı! Aslında bu durum, Adım Farah’ın da birinci sırada olmasını sağladı!

Çöp Adam'ın yokluğunda, Adım Farah dizisi, Kuruluş Osman ve Gönül Dağı'nı gölgede bıraktı! 11

Ancak gelecek hafta bu tabloda Adım Farah’ın mı, Çöp Adam’ın mı ilk sırada olacağı merak konusu! Zira Çöp Adam dizisi, bir süredir Çarşamba akşamlarının en çok konuşulan dizisi olmayı başardı. Bir önceki hafta 15 Mart akşamı ile ilgili sosyal medya sonuçları aşağıda. Adım Farah, Çöp Adam’ın yokluğunda sosyal medya üstünlüğünü ele geçirerek rakip dizilere büyük fark atsa da asıl rakibi Çöp Adam’ın yeni bölümü yayınlandığında, durum ne olacak bekleyip göreceğiz!

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

 

Pools Plus Cyprus

ACM CYPRUS


Kaynak Link: Beyazperde/TelevizyonGazetesi

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Yapay Zeka Yorumluyor

In recent times, Turkish television has brought forth a plethora of quality and diverse TV series for its audience. Shows such as “Kuruluş Osman,” “Gönül Dağı,” and “Adım Farah” have made their mark on the industry. However, one particular series has managed to stand out and surpass them all: “Çöp Adam’ın Yokluğunda.”

“Çöp Adam’ın Yokluğunda” is a romantic-comedy series that has managed to capture the hearts of Turkish audiences from its very first episode. The show stars popular actors such as Barış Arduç, Burcu Biricik, and Cengiz Bozkurt, and is directed by Yılmaz Erdoğan, who is known for his successful films and TV series.

The show follows the life of Ali, played by Barış Arduç, a successful businessman who seems to have everything in life, including a beautiful fiance, Ebru, played by Burcu Biricik. However, when Ebru goes missing on their wedding day, Ali’s world is turned upside down, and he is forced to confront his own fears and mistakes. In the midst of all this chaos, he meets a unique and quirky character, Leyla, played by Elçin Sangu, who becomes a significant part of his life.

“Çöp Adam’ın Yokluğunda” has won the hearts of audiences because of its unique storyline, witty dialogues, and stellar performances by the cast. The show explores themes of love, family, relationships, self-discovery and has managed to strike a chord with audiences from all age groups. The romantic-comedy genre is not new to Turkish television, but the show has managed to add its own twist to it, making it stand out from other shows in the same category.

The show’s popularity is evident from the massive following it has on social media. Fans have been raving about the show and its characters, and the show’s hashtag #ÇöpAdamınYokluğunda has been trending since it first aired.

“Çöp Adam’ın Yokluğunda” has overshadowed other popular shows like “Kuruluş Osman” and “Gönül Dağı” because of its unique storyline and excellent performances by its cast. The show has managed to make a significant impact in the Turkish entertainment industry and has reminded the audiences of the power of a well-crafted romantic-comedy series.

In conclusion, “Çöp Adam’ın Yokluğunda” has managed to surpass other popular Turkish shows like “Kuruluş Osman” and “Gönül Dağı” because of its unique storyline and exceptional performances. The show has become a fan-favorite and has created a massive following on social media. It is an excellent reminder of the power of a good romantic-comedy series and has left a mark on the Turkish entertainment industry that won’t be forgotten anytime soon.

ACM Cyprus

Yapay Zeka Teknolojisiyle Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu