Sinema/Dizi/TV

Dave Bautista ve Chloe Coleman’ın Geri Döndüğü “My Spy 2” Kadrosuna Anna Faris Katıldı – Haberler

Roma’da geçecek devam filminin resmi adı “My Spy: The Eternal City” oldu.

Beyazperde

Son olarak M. Night Shyamalan’ın yönettiği gerilim filmi “Kulübeye Tıklat” ile izleyici karşısına çıkan Dave Bautista’nın sıradaki projesi, 2020 yapımı aile komedisi “My Spy”ın devam filmi olacak. Dave Bautista’nın yanı sıra, ilk filmde rol alan Chloe Coleman da devam filmi için geri dönüyor.

Amazon Prime Video, devam filminin resmi adının “My Spy: The Eternal City” olduğunu ve çekimlerin bu ay içinde başlayacağını duyurdu. Ayrıca filmin oyuncu kadrosuna dahil olan yeni isimler de açıklandı. Devam halkasında Bautista ve Coleman’a Anna Faris, Craig Robinson ve Flula Borg eşlik edecek, ancak bu yeni oyuncuların canlandıracağı karakterler henüz belli değil.

“My Spy” filminde Dave Bautista, bir aileyi gözetlemek için gizli göreve gönderilmiş ciddi bir CIA ajanını canlandırmış ve günün sonunda kaderinin, ailenin 9 yaşındaki büyümüş de küçülmüş kızı Sophie’nin (Coleman) ellerinde olduğunu görmüştü. “My Spy: The Eternal City” artık bir genç kız olan Sophie’yi ele alacak. Resmi özete göre Sophie, ajan JJ’i Roma’daki okul gezisinde kendisine eşlik etmesi için ikna edecek ve ikili kendilerini, Sophie’nin en iyi arkadaşı Colin ve babasını hedef alan uluslararası bir terör planını durdurmak zorunda kalacaklar.

Orijinal filmin aslında pandemiden önce vizyona girmesi planlanmıştı ancak pandemi nedeniyle sinema salonları kapandığında filmi Amazon Prime Video satın aldı. Eğlence veri analizi firması Screen Engine’in verilerine göre “My Spy” 2020’de tüm platformlar arasında en çok izlenen 3. film oldu. Yapımcılığını Amazon Studios’un üstlendiği devam filminin de doğrudan Prime Video’da yayınlanması bekleniyor.

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: Beyazperde

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu