Yaşam

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’tan Murat Boz’a anlamlı hediye – Son Dakika Magazin Haberleri

Deprem felaketinin ilk gününden beri deprem bölgesi için yardım çağrısında bulunan ünlülerden biri olan şarkıcı Murat Boz‘dan, geçtiğimiz hafta anlamlı bir hareket daha gelmişti.

“TÜM SEVENLERİMİ DAVET EDİYORUM”

Daha önce Ahbap Derneği’ne depremzedeler için 500 bin TL yardımda bulunan Boz, sosyal medya hesabından doğum gününü Türk Eğitim Vakfı’na bağışladığını duyurarak şöyle yazmıştı:

“‘Umudun Yanında’ burs fonu ile afetzede gençlerimizin umutlarının ve eğitimlerinin yarıda kalmaması için bu doğum günümü Türk Eğitim Vakfı’na bağışlıyorum. Her güne yeni umutlarla başlamamız gereken, kalabalıklaştıkça güçlendiğimiz zor günlerden geçiyoruz. Bu doğum günümde afetzede öğrencilerimizin eğitimine umut olmak için TEV’de başlattığım destek kampanyama tüm dostlarımı ve sevenlerimi davet ediyorum.”

“CANLARIM, TEŞEKKÜR EDERİM”

Depremlerin ilk gününden beri yardım için kolları sıvayan isimlerden olan Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çifti, Murat Boz’un bu hareketine kayıtsız kalamadı. Ünlü çift, arkadaşlarının doğum günü için Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin burs fonuna bağış yaptı.

Kendisine gelen bildirimi Instagram sayasından paylaşan Boz, “Canlarım, teşekkür ederim” notunu yazarak Özdemir ve Koç’u etiketledi.

 

Pools Plus Cyprus

ACM CYPRUS


Kaynak: NTV/CNN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu