Magazin

Dolandırıcılıkla suçlanan Nevra Bilem’in skandal ses kaydı gündem oldu! Parasını isteyen mağdura skandal yanıt

Sık sık eşinin kendisine aldığı altınlarla videolar çeken Nevra Bilem hakkında şikayet yağıyor. Fenomenin dolandırıcılık yaparak gelir elde ettiği iddiaları sürerken Kanal D Ana Haber’de yeni iddialar gündeme geldi.

Kanal D Haber’in aktardığı bilgilere göre, fenomen mağdurları artıyor, art arda şikayetler geliyor. Onlarca kişiyi mağdur eden Nevra Bilem hakkında iddialara göre 30 ayrı şikayet var.

3635969_59ae01a91bdac90482e1fcbfe9f27471_640x640

Son olarak ise fenomene dair şoke eden bir ses kaydı ortaya çıktı. Bir kişi fenomen yüzünden mağdur olup mesaj atınca aldığı yanıt şoke etti.

SDFSFS

“O PARA SENİ BULUR” TELKİNİ

Nevra Bilem mağdura “Ben suçluyu haklıyı ayıramıyorum ayıramadığım için de bir ödeme yapmıyorum. Ben parasında değilim ben dolandırıldım yani, ben şu an kimseye güvenemiyorum. Allah nasip ederse sen duanı et Ramazan’da bolca duanı et o para seni bulur” dedi.

Kanal D Haber’de fenomenin iddialar sonrası altın paylaşımlarını durdurduğu takılarını bile çıkardığı da iddia edildi. Aynı zamanda Nevra Bilem’in reklam paylaşımları da azaldı.

Günün Magazin olayları
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
“Yüzüne asit atacağım” diyen saldırgan hakkında şaşırtan karar
'Tayyargil' çiftinin peşini bırakmıyor! Umre çekilişine dair olay iddialar‘Tayyargil’ çiftinin peşini bırakmıyor! Umre çekilişine dair olay iddialar
Cinsiyet değiştiren oyuncuyu rahatsız eden sözler! Tepkisiz kalmadıCinsiyet değiştiren oyuncuyu rahatsız eden sözler! Tepkisiz kalmadıKaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu