Türkiye

Döndü Boztepe olayı nedir, bulundu mu? – Son Dakika Türkiye Haberleri

ODUNLARINI ÇALAN ADAMDAN ŞÜPHELENDİLER

Annesini aramak için Müge Anlı’ya başvuran oğlu Uğur köyde annesini rahatsız edenlerin olduğunu söyledi.

Boztepe’yi rahatsız eden ve evinin önündeki odunlarını çalan Mehmet Tunç’un yaşlı kadına zarar verdiği iddiası gündemdeydi.

Döndü Boztepe’nin oğlu canlı yayında Mehmet Bey’in gerçekleri söylemesini istedi. Sürekli yalan söylediği iddia edilen adamın Döndü Boztepe’nin biriyle kaçtı iddiası oğlunu sinirlendirdi. Annesinin öz bakımını bile kendi yapamadığını söyleyen adam kaçma ihtimali olmadığını söyledi.

ÇOCUKLUK AŞKINA KAÇTI İDDİASI

Suçlamaların odağındaki Mehmet Tunç, Döndü Boztepe’nin çocukluk aşkı Mevlüt Eryılmaz ile yasak aşk yaşadığını öne sürdü.

Çocukluk aşkından gelen itiraf herkesi şaşkına çevirdi

Mevlüt Eryılmaz:”118’den telefonunu buldum. ” itirafında bulundu. Eryılmaz’ın “Bir iki yıldır görüşüyorduk” sözleri üzerine araya giren araştırmacı gazeteci Müge Anlı, öğrendiğim kadarıyla telefonda çok sık görüşüyormuşsunuz dedi. Mehmet Tunç’un eşinin bu ilişkiye göz yumuyordunuz sözleri, Döndü Boztepe’nin oğlu Uğur’u çılgına çevirdi. O anlarda stüdyoda gerilim her geçen dakika yükseldi. Mevlüt Erylmaz’ın talihsiz kadını kaybolduğu gün hiç aramaması da akıllarda soru işareti bıraktı.

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak Link: NTV/CNN

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Döndü Boztepe, 65 yaşındaki bir kadın, 26 Kasım 2018 tarihinde İzmir’in Menemen ilçesi Yeşildere Mahallesi’ndeki evinden kayboldu. Boztepe’nin kaybolması, birçok kişinin dikkatini çekmiş ve arama çalışmaları başlatılmıştı. Ancak şu ana kadar Boztepe’nin nerede olduğu veya hayatta olup olmadığı hakkında herhangi bir bilgi açıklanmadı.

Olayın ardından başlatılan arama çalışmaları kapsamında, Boztepe’nin yakınları, polis ekipleri ve gönüllüler Menemen çevresinde geniş bir alanı taradı. Ancak tüm çabalarına rağmen Boztepe’nin izine ulaşılamadı. Araştırmalar, bir süre sonra ormanlık alana yoğunlaştı ve orada da arama çalışmaları yapıldı.

Polis ekipleri, Döndü Boztepe olayı ile ilgili birçok kişiyi sorguladı, fakat bu sorgulamalar sonucunda da hiçbir detaylı bilgi ortaya çıkmadı.

Döndü Boztepe olayı, ülkemizdeki kayıp insanların yaşadığı zorlukları ve başlarına gelebilecekleri bir kez daha gündeme getirdi. Olayın üstünden iki yıl geçmesine rağmen Boztepe hala bulunamadı ve bu da onun yakınları için neredeyse dayanılmaz bir acı haline geldi.

Döndü Boztepe olayı devam ederken, ülkemizde kaybolan diğer insanların aileleri de, kaybolan yakınlarının bulunması için çaba harcamaya devam ediyor. Kayıp insanların bulunması ve ailelerinin acılarına son verilmesi için duyarlılık artırılmalı ve daha etkili arama çalışmaları yapılmalıdır.

Sonuç olarak, Döndü Boztepe olayı Türkiye’de kaybolan insanların yaşadığı zorlukları bir kez daha gözler önüne serdi. Kayıp insanların bulunması ve ailelerinin acılarına son verilmesi için devlet yetkililerine ve topluma büyük sorumluluklar düşmektedir.

ACM Cyprus

Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu