Sinema/Dizi/TV

Ekranın en popüler çifti yine Kardeşlerim dizisinden! Show TV ve Kanal 7’nin sevilen dizilerinin çiftleri de listede…

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Her hafta yayınlanan “Sosyal TV’deki En Popüler Çiftler” kategorisinin ilk çifti, uzun zamandır zirveyi kaptırmıyor! Genç kuşağın iki sevilen ismi Onur Seyit Yaran ve Su Burcu Yazgı Coşkun, meslektaşlarının önüne geçerek hem kadın ve erkek popüler oyuncular kategorilerinde hem de çiftlerde iddialı duruşlarını sürdürüyorlar.

Somera tarafından düzenli olarak oluşturulan tablolar, sosyal medya kullanıcılarından gelen ileti sayılarına göre belirleniyor. 8-15 Mart tarihli tabloda Asiye ve Doruk çiftine 655 bin 365 ileti gelirken, Kardeşlerim dizilerinin sevilen iki diğer çifti Aybike ve Berk ile Süsen ve Ömer çiftleri de aldıkları ileti sayılarının yüksekliği ile 2. ve 3. sıradalar.

Genç kuşak oyuncular arasında merakla takip edilen isimler, aynı zamanda gençlerin daha çok sosyal medya kullanması sebebiyle de gündemden düşmüyorlar. Ekrandaki onlarca dizide çok daha deneyimli büyüklerini popülerlik konusunda geçiyor son yıllarda genç oyuncular.

Bu isimler arasında Kızılcık Şerbeti dizisinin oyuncuları Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör de var. İki başarılı isim, Show TV’deki dizilerinde Doğa ve Fatih çifti olarak da ayrıca çok beğeniliyorlar. Partnerlikleri, ekran uyumları ile göz dolduran iki oyuncu, çiftler kategorisinde 4. sırada yer almakta son haftada.

Ekranın en popüler çifti yine Kardeşlerim dizisinden! Show TV ve Kanal 7'nin sevilen dizilerinin çiftleri de listede... 4

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’in Nana ve Yaman çifti de en popüler çift kategorisinin değişmez isimleri son dönemde! Halil İbrahim Ceyhan ve Nana Stambolishvili, son dönemin öne çıkan dizi çiftleri. İkiliye gösterilen ilgi haftalardır çiftler listesinde de ilk 5’te sürekli yer almalarını sağlıyor.

Ekranda reytingleriyle çok konuşulan pek çok dizi ve bu dizilerde öne çıkan çiftler olmasına karşın, uzun zamandır Somera’nın ‘en popüler çiftler’ kategorisinde bu isimler, zaman zaman yer değiştirseler de ilk 5’te yer alıyorlar. Sosyal medyada öne çıkan çiftler olarak dikkat çeken başka isimler içinde Yalı Çapkını’nın Seyran ve Ferit’i de var. Onlar da bir süre ilk 5’te yer alsalar da son dönemde diğer 5 çift kadar çok ileti alamıyor görünüyorlar bu tabloya göre…

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak Link: Beyazperde/TelevizyonGazetesi

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Yapay Zeka Yorumluyor

Türk dizi sektörünün en önemli yapımlarından biri olan Kardeşlerim dizisi, ekranın en popüler çiftlerinin de ortaya çıkmasına sebep oldu. Başarılı oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosu ile milyonlarca izleyiciye ulaşan dizideki çiftler, hayranlarını etkilemeyi başardı.

Dizinin en popüler çifti olan Ali ve Kardeşlerim, seyircilerin gözünde aralarındaki yoğun kimya ile çok özel bir yere sahip. Ali ve Kardelen’in aşkının zorlu bir yoldan geçmesi ve sonunda mutlu sona ulaşması, izleyicileri sevince boğuyor.

Dizideki diğer popüler çiftler arasında ise Bahar ve Ateş, Cemre ve Emre, Rüya ve Samet bulunuyor. Bahar ve Ateş’in birbirlerine karşı hissettikleri güçlü duygular, seyircilerin gözünde onları ayrıcalıklı kılıyor. Cemre ve Emre ise dizideki en dikkat çekici çiftlerden biri. Aralarındaki çekişme ve çatışmalar, zaman zaman izleyicileri güldürürken, zaman zaman da hüzünlendiriyor.

Kanal 7’nin sevilen dizisi “Emanet”teki Eyşan ve Yusuf çifti de izleyiciler tarafından sık sık konuşuluyor. Başrollerini Halil İbrahim Ceyhan ve Esra Şahin’in paylaştığı dizi, çiftin güçlü bağları ve duygusal anlarıyla dikkat çekiyor.

Show TV’nin iddialı yapımı “Doğduğun Ev Kaderindir”deki Zeynep ve Mehdi ise son zamanlarda en çok konuşulan dizi çiftleri arasında yer alıyor. Özge Yağız ve İbrahim Çelikkol’un başarılı performanslarıyla hayat verdiği çift, izleyicilerini etkisi altına alıyor.

Ekranın en popüler çiftleri arasında yer alan diğer yapımlar ise “Kördüğüm”deki Leyla ve Tekin, “Sefirin Kızı”ndaki Sancar ve Nare, “Sen Çal Kapımı”ndaki Eda ve Serkan gibi birçok diziye ait çiftler.

Türk dizi sektörünün yıldızı her geçen gün daha da parlıyor ve ekranın en sevilen çiftleri, izleyicilerin kalplerinde özel bir yer ediniyor. Kardeşlerim dizisi ve benzeri başarılı yapımların, bu çiftleri izleyicilerin gönlünde taht kurmasına sebep olması da kaçınılmaz oluyor.

ACM Cyprus

Yapay Zeka Teknolojisiyle Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu