Türkiye

Erdoğan İtalya’da – Günlük Haberler

 

Hostinger Cumhurbaşkanı Erdoğan İtalya’da Zirvede Bulunuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İspanya temaslarını tamamladıktan sonra G7 Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi’ne katılmak üzere İtalya’ya geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı taşıyan uçak, TSİ 13.43’te İtalya Brindisi Havalimanı’na iniş yaptı. Daha sonra zirvenin yapılacağı alana hareket eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrika ve Akdeniz/Yapay Zekâ ve Enerji Konulu G-7 Yüksek Düzeyli Oturuma katılacak ve ikili görüşmeler gerçekleştirecektir.

ABD, Japonya, Kanada, Almanya, Fransa, İtalya ve İngiltere liderlerinin yanı sıra Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ve AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen’in katılımıyla gerçekleşen zirveye, İtalya’nın daveti üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katılacaktır. Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Antonio Guterres, Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis ile Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Arjantin, Brezilya, Hindistan, Ürdün, Kenya, Moritanya, Tunus’un devlet ve hükümet başkanlarının da katılımıyla zirve gerçekleşecektir.
 

Pools Plus Cyprus

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu