Yaşam

Filiz Akın evinde tedavi sürecine devam ediyor

Türk oyuncu Filiz Akın, göğüs enfeksiyonu nedeniyle hastanede tedavi görüyor. Akın’ın durumu hakkında haberleri duyan takipçileri endişeliyken, arkadaşı Bircan Silan onun sağlık durumuna ilişkin bilgi verdi.

Silan, Akın’ın hastanede serum ve vitamin tedavisi aldığını belirtti. Güzeller güzeli oyuncunun şu anda evde dinlendiğini ve sağlık tedavisine devam ettiğini söyledi.

Filiz Akın, Türk sinemasının ikonik isimlerinden biridir ve birçok unutulmaz film ve diziye imza atmıştır. Takipçileri ve sevenleri, oyuncunun bir an önce sağlığına kavuşmasını umut ediyor ve ona geçmiş olsun mesajları gönderiyorlar.

Bu arada, Akın’ın hayranları, sağlık durumu hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için sabırsızlanıyorlar. Ancak Bircan Silan, oyuncunun sağlık durumu hakkında daha fazla ayrıntıya girmeden sadece evde tedavi gördüğü ve kendisini sevenlere sevgilerini gönderdiği bilgisini paylaştı.

Filiz Akın’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz ve umut ediyoruz ki, en kısa zamanda sağlığına kavuşur ve sevenlerine kavuşur.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu