Kıbrıs

Geçitköy Halkı, Sel Felaketinin Zararının Ödenmemesi Nedeniyle Eylem Yaptı

Geçitköy halkı, Ocak ayındaki sel felaketinde yaşanan zararın hala ödenmemesi üzerine eylem düzenledi. Lapta Alsancak Çamlıbel Belediye Başkanı Fırat Ataser ve Cumhuriyetçi Türk Partisi milletvekilleri de eylemi destekledi.

Eylemde konuşan muhtar Bayram Avcı, köy içinden geçen derenin ıslah edilmesi ve köprünün yenilenmesi talebinde bulundu. Avcı, eylemin bir uyarı olduğunu belirterek, sorunların çözülmemesi durumunda daha etkili eylemler yapacaklarını ifade etti.

Lapta Alsancak Çamlıbel Belediye Başkanı Fırat Ataser ise, sel felaketinde özellikle karayolunda meydana gelen zararların hala giderilmediğine dikkat çekti. Her türlü çalışmada hükümetle işbirliği yapacaklarını belirten Ataser, benzer sorunların tekrar yaşanmaması için acil adımların atılması gerektiğini vurguladı.

Cumhuriyetçi Türk Partisi milletvekilleri Ongun Talat, Fikri Toros ve Ceyhun Birinci de eylemde konuşarak, vatandaşların zararlarının bir an önce karşılanmasını istediler.
 

Pools Plus Cyprus

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu