Spor

Gedson Fernandes: “I am focused on Beşiktaş” – Latest Sports News

 

Hostinger Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını Almanya’da kamp yaparak sürdürürken, Portekizli yıldız Gedson Fernandes açıklamalarda bulundu.

Gedson Fernandes, Beşiktaş’ta mutlu olduğunu belirterek, “Beşiktaş’a geldiğim günden beri çok mutluyum. Beşiktaş’a odaklanmış durumdayım. Çok iyi bir uyum yakaladık. Gelecekte neler getireceğini kimse bilemez. Bu sezon Beşiktaş’ta elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum.” şeklinde konuştu.

Almanya’da gerçekleştirilen Beşiktaş kampı hakkında konuşan Gedson, “Burada çok iyi çalışan bir grup var, saha içinde çok iyi anlaşan bir takım var. Önemli olan bu takımın tüm parçalarının uyumlu olması. Bu anlamda hepimiz mutluyuz.” dedi.

Gedson, Süper Lig hakkında ise “Aslında Süper Lig hakkında konuşmak çok zor. Ligde kaliteli oyuncular var. Her takımın ciddi potansiyeli var. Şu anda Ligi tahmin etmek zor, ama bu sezon ciddi bir mücadele olacağını söyleyebilirim.” ifadelerini kullandı.

İstanbul hakkında olumlu düşüncelerini paylaşan Gedson, “İstanbul çok güzel bir şehir, orada yaşamaktan çok mutluyum. İkinci evim diyebilirim İstanbul için.” dedi.

Konferans Ligi hedefleri hakkında konuşan Gedson, “Konferans Ligi hayalleri kurmadan önce adım adım ilerlememiz gerekiyor. Önce ilk maçı kazanmak zorundayız. Her zaman önümüzdeki maçlara odaklanmalıyız. Bunlar gerçekleştikten sonra hayaller kurabiliriz.” şeklinde konuştu.

Beşiktaş’ın yeni transferlerinden Burak Yılmaz’ın takıma önemli katkılar sağlayacağına değinen Gedson, “Burak hoca futbolu yeni bıraktı ve teknik ekiple oyuncular arasındaki iletişimi sağlamak adına çok önemli bir rol oynuyor. Sadece hoca olarak değil, Burak Yılmaz’ın futbolu yeni bırakmış biri olarak bize büyük katkılar sağlayacak bir hamle oldu.” şeklinde konuştu.

Portekiz milli takımında oynamak isteyip istemediği sorusuna ise Gedson, “Milli takım kapıları bir oyuncuya asla kapanmaz. En önemli şeyin mutlu olarak futbol oynamak olduğunu düşünüyorum. Şu anda bunu yapıyorum ve her oyuncu kendi ülkesinin milli takımında oynamak ister. Ben de böyle bir durumdayım, tabii ki isterim. Ama en önemli şey, sürekli kendimi geliştirerek mutlu bir şekilde futbol oynamaya devam etmek. Eğer milli takım fırsatı bir gün gelirse, mutlu olurum.” şeklinde cevap verdi.

Son olarak taraftarlara mesaj veren Gedson, “Taraftarların emin olmaları gereken bir nokta var, en iyisini vereceğiz her zaman. Takım içindeki her oyuncu yüzde 100’ünü verecek. Tabii ki inişler çıkışlar olacak ama biz bir aileyiz ve bir aile olarak sürekli devam etmemiz lazım. Onları mutlu etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız, umarım onları mutlu edebiliriz.” dedi.

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu