Sinema/Dizi/TV

Gel de izleme! Fragmanda gördükleriniz ne ki! Kızılcık Şerbeti’nin yönetmeni, 20. bölüm için öyle bir laf etti ki izlemeyen pişman olur!

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Show TV’nin dizisi Kızılcık Şerbeti, ekranlara gelmeden önce bazı eleştiriler almıştı. Muhafazakar bir aile ile seküler bir ailenin çocuklarının evlenmesinin ardından, aralarında çıkan gerginliklerin, toplumu da yansıttığı yönleriyle ince detaylarla işleniyor olması, diziyi izleyenlerin ilk baştaki eleştirilerinden sonra beğenisini kazanmaya başladı.

Özellikle dizideki oyunculuklar giderek daha çok ön plana çıkmakta! Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör ve Settar Tanrıöğen’in rolleriyle dikkatleri çektiği dizi, giderek Nursema karakterini başarıyla oynayan Ceren Karakoç üzerine yoğunlaşmaya başladı!

Tesettürlü bir kadın olmasına karşın, başlangıçta çok da hazzetmediği gelinleri Doğa’ya giderek daha çok ısınan Nursema, ailesinin kendisini hiç istemediği biriyle zorla evlendirmesi sonrasında çok farklı bir dönüşü yaşıyor! Evlendiği adamın ilk gece onu camdan aşağı attığını bu hafta yeni bölümde itiraf ediyor Nursema!

Üstelik evlendiği kişi ve onun ailesi ile birlikte kendi ailesinin yanında! Nursema’nın anne ve babasına da rest çektiği o sahne, şimdi büyük bir merakla bekleniyor! Dizinin yeni bölümünden yayınlanan 2. fragmanda “Bu ruh hastası beni camdan aşağı attı!” diyerek tüm ailenin önünde gerçekleri anlatan Nursema’yı bu hafta dizideki başka sahneleriyle de çokça konuşacağız!

Ceren Karakoç’un oyunculuğuna övgüler yağdıran ve yeni bölümle ilgili merakı da iyice arttıran bilgi, dizinin Ketche lakaplı yönetmeni Hakan Kırvavaç’tan geldi.

Ünlü Yönetmen, Ceren Karakoç’un yeni bölümdeki sahneleri için twitter’dan yaptığı açıklamada “Normalde böyle şeyleri pek konuşmam ancak Ceren Karakoç, canlandırdığı Nursema karakteri ile öyle güzel bir tirad attı ki biz çekmeye doyamadık. 20. bölümün bugün yayınlanan tanıtımından, azıcık tadını almışsınızdır!” ifadesini kullandı.

Herkesin yeni bölüm için merakını arttıran Kırvavaç’ın bu övgü dolu sözlerine Ceren Karakoç da “Hocam, canım hocam. İyi ki siz…” diyerek yanıt verdi.

Gel de izleme! Fragmanda gördükleriniz ne ki! Kızılcık Şerbeti'nin yönetmeni, 20. bölüm için öyle bir laf etti ki izlemeyen pişman olur! 9

Gold Film imzalı Kızılcık Şerbeti’nde 20. bölümde neler olacağı heyecanla beklenirken, Ceren Karakoç’un da giderek dizideki diğer karakterlerin önüne geçmeye başladığı bir dönem yaşanıyor! Kızılcık Şerbeti dizisinin senaristleri Melis Civelek ve Zeynep Gür, giderek daha da heyecanlı hale gelen diziyi, Cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi Yalı Çapkını ile yakın rakip olarak yarıştıran bir senaryoya imza atıyorlar!

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak Link: Beyazperde/TelevizyonGazetesi

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Yapay Zeka Yorumluyor

Gel de Izleme! Fragmanda gördükleriniz ne ki!

Kızılcık Şerbeti dizisi her hafta yayınlanan yeni bölümleri ile izleyicileri ekran başına bağlıyor. Dizinin son bölümünde yönetmenin yaptığı açıklama ise, tüm izleyicilerin dikkatini çekti. “Gel de izleme” cümlesi ile sona eren fragman, herkesi meraklandırdı.

Dizinin yönetmeni, 20. bölüm için yaptırdığı fragmanı, tüm izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Kızılcık Şerbeti’nin bu haftaki bölümünde neler olacağı ile ilgili hiçbir detay verilmeyen fragmanda gösterilen sahneler merak uyandırdı.

Fragmanda gördükleriniz, sadece bir kaç saniye süre ile ekranda kalsalar da, bir çok izleyiciyi şoka uğrattı ve yorum yapmaya sevk etti. Yönetmenin açıklaması ise, fragmanda görülen sahnelerin sadece bir parçası olduğunu, “Gel de izleme” diyerek bütünleşmiş bir senaryo olduğunu söyleyerek kesinlikle “pişman olmayacaksınız” dedi.

Kızılcık Şerbeti dizisi, Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri olmasının yanı sıra, yönetmenin bu açıklaması ile daha da popülerlik kazandı ve herkesin merakla beklediği bir dizi haline geldi. İzleyicilerin heyecanı ise giderek artıyor ve yeni bölümün ne gibi sürprizlere sahip olacağı, tüm izleyicilerin kafasında soru işareti oluşturuyor.

Gel de izleme! Kızılcık Şerbeti yönetmenin bu merak uyandıran açıklaması, bir yandan da dizinin takipçilerinin yorum yapmasına vesile oldu. Yapılan yorumlarında bir kısmı, “Artık cumartesi gününün gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.”, diğer taraf ise “Fragmanda ki sahnelerden çok etkilendim, acaba ne olacak?” gibi yorumlarda bulundu.

Sonuç olarak, Kızılcık Şerbeti dizisinin yönetmeninin yaptığı “Gel de izleme” açıklaması, tüm izleyicilerin dikkatini çekti. Yönetmenin merak uyandıran açıklaması, dizinin hayranlarını heyecanlandırdı ve cumartesi gününün gelmesi için sabırsızlıkla beklemelerine neden oldu. Yönetmenin açıklaması ile, dizi daha da popüler hale geldi ve seyircilerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

ACM Cyprus

Yapay Zeka Teknolojisiyle Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu