Sinema/Dizi/TV

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi 32. bölümde Songül hayatının şokuna adım adım ilerliyor

Show TV’nin ilgiyle takip edilen BKM imzalı dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. Songül, Servet’e ulaşabilmek için ‘Yörük’ lakaplı bir bağlantı bulduğunu söylerken, Servet’in Sadi’ye ‘Yörük’ demesi dikkat çekiyor.

Songül adım adım Yörük lakaplı kişiye ulaşmaya çalışırken, yanı başında olan Sadi’nin ne yapacağı merak konusu oluyor. Aylin ise Araz ve arkadaşlarının arasında kalıyor. Şimdiye kadar 31 bölümü yayınlanan dizi, bu sezonun önemli çıkış yapan projelerinden birisi oldu.

Ancak reytingler noktasında son haftalarda yaşanan düşüş de dikkatlerde kaçmıyor. Devrim Özkan ile Ertan Saban hayranları diziye ilgilerini sürdürürken, yeni bölümde neler yaşanacağı da merakla bekleniyor. İşte 32. yeni bölümden dikkat çeken fragman:

‘GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ’NİN 31. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Derya’ya evlenme teklif etmeye karar veren Kıvanç bu konuda Asuman’dan yardım istedi. Asuman’ın organizasyonuyla akşam yemeğinde herkes bir aradayken Kıvanç, Derya’ya evlenme teklif etti ancak ilk tepkiyi yıldızının barışmadığı Mert’ten aldı. Asuman, bu durumu Mert ve Derya’nın arasını açmak için kullanmaya karar verdi. Mert’in tepkisiyle kafası karışan Derya beklemek istediğini söyledi. Derya’nın cevabını duyan Kıvanç çok bozuldu.

Yılan ekibi yeni bir operasyon için bir araya geldi. Mısırlı bir iş adamının usulsüz yollarla sahip olduğu Kleopatra’nın kolyesi, İstanbul’da bir sergide yer alınca ekip bu kolyeyi ele geçirmek için harekete geçti. Ancak planda Sadi’nin yer almaması ve Songül’ün görev icabı iş adamı ile yakınlaşması gözleri Sadi’ye çevirdi.

Sadi sorun yokmuş gibi davransa da operasyon günü yapacağını yaptı ve Songül’ün yanında yer aldı. Aylin ve Araz’ın karıştıkları olay nedeniyle çekilen fotoğraflarının internet haberlerine sızması ilişkilerinin öğrenilme tehlikesini ortaya çıkardı.

Haberin ortadan kaldırılması için Can’dan yardım isteyen Aylin, Can’ı büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Ancak tehlikeyi atlattığını düşünen çift, Gizem’e yakalanmaktan kurtulamadı. Tansiyonun giderek yükseldiği final sahnesinde ise geçmişten gelen bir misafir, Sadi’nin tövbe ettiği dünyaya ‘Yedi Emin’ olarak son kez dönmesine sebep oldu. İstanbul ve Ankara yeraltı dünyasının önde gelen isimleri Yedi Emin’in aracılığında bir araya geldi. Sadi’yi karşısında Yedi Emin olarak gören Servet büyük bir şok yaşadı.

Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Pamir Pekin, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez, Melisa Bostancıoğlu ve Atilla Olgaç gibi deneyimli ve genç isimler bir arada.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak Link: Beyazperde/TelevizyonGazetesi

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, son bölümünde yine izleyicileri şoke edecek gelişmelere yer verdi. Özellikle Songül karakterinin hayatındaki sarsıcı olaylar, 32. bölümde adım adım ilerleyerek izleyicileri derinden etkiledi.

Dizinin başından beri Songül karakteri, annesinin evlilikleri nedeniyle çocukluğunda yaşadığı travmalarla baş etmeye çalışıyordu. Ancak son bölümde ona gelen haberler, bu travmaları daha da derinleştirmiş görünüyor. Songül, annesinin ölümüne sebep olan babasının bilinmeyen sırlarını öğreniyor ve bu sırlarla yüzleşmek zorunda kalıyor.

Öğrendiği gerçekler, Songül’ün hayatının altüst olmasına neden oluyor. Babasının aslında bir seri katil olduğunu öğrenen genç kadın, bu gerçeği kabul etmekte zorlanıyor. Ayrıca babasının kurbanları arasında annesiyle birlikte yaşadığı Güneşli Mahallesi’ndeki komşularının da olduğunu öğrendiği anda, daha da üzüntüye boğuluyor.

Bu sarsıcı gelişmeler, Songül’ün hayatının şokuna yol açıyor ve izleyicileri de derinden etkiliyor. Ancak dizinin diğer karakterleri de Songül’ün yanında yer alarak, onun bu zorlu sürecinde destek olmaya çalışıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, bu tür sarsıcı olayları işlerken, aynı zamanda karakterlerin birbirlerine destek olma ve dayanışma ruhunu da ön plana çıkarıyor. Bu da diziyi daha da izlenir kılıyor ve izleyicilerin kalplerinde yer ediyor.

Son bölümdeki gelişmeler, diziye yeni bir heyecan katarken, izleyicileri de merakta bıraktı. Songül’ün hayatındaki sarsıcı olayların nereye varacağı, merakla beklenen bir diğer konu oldu.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, 32. bölümde izleyicilere güçlü duygular yaşattı. Heyecan dolu olayları ve karakterlerin birbirleriyle olan bağını işleyen dizi, Türk televizyon tarihinin unutulmaz yapımları arasında yerini almaya aday.

ACM Cyprus

Yapay Zeka Teknolojisiyle Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu