Sinema/Dizi/TV

Genç Yıldızlar “On Swift Horses” Filminin Kadrosunda Toplandı: Daisy-Edgar Jonas, Jacob Elordi, Will Poulter… – Haberler

Shannon Pufahl’ın romanından uyarlanan filmin kadrosu tamamlandı.

.

Ly Line Entertainment ve FirstGen Content’in ortak yapımı “On Swift Horses” filmi için Daisy Edgar-Jones (Where the Crawdads Sing), Diego Calva (Babylon), Jacob Elordi (Euphoria), Will Poulter (Guardians of the Galaxy Vol. 3) ve yeni Supergirl Sasha Calle (The Flash) bir araya geliyor.

Filmi Daniel Minahan yönetecek ve “Nomadland” ile En İyi Film Oscar’ı kazanan Peter Spears ile Molly Asher yapımcılığı üstlenecek. Film, Shannon Pufahl’ın aynı adlı romanına dayanıyor ve Kore savaşı sonrasında geçiyor. Hikaye, San Diego’da parlak yeni bir hayata başlayan yeni evliler Muriel (Edgar-Jones) ve Lee’yi (Poulter) takip ediyor. Genç çiftin yeni kurduğu istikrarlı hayatı, Lee’nin bir sırrı olarak sakladığı asi bir kumarbaz olan karizmatik küçük kardeşi Julius’un (Elordi) gelişiyle alt üst olur.

Üçü Kaliforniya’da birlikte yeni bir hayata başlamaya yemin ederken, hızla tehlikeli bir aşk üçgeni oluşur; ancak Julius ortadan kaybolup onun yerine Henry (Calva) adında bir kumarbazla tanıştığı Las Vegas’a gittiğinde, Amerikan Rüyası için yaptıkları ortaklık paramparça olur.

Muriel, yarış atları üzerinde kumar oynayarak ve asla mümkün olduğunu düşünmediği bir aşkı keşfederek kendi gizli hayatına atılırken, hikaye, Muriel ve Julius’un özgürlük ve aşk için ayrı arayışlarını takip eder. Diego Calva, geçtiğimiz günlerde Elordi ile kendisi arasında oldukça ateşli sahneler olduğunu söyleyerek hayranları meraklandırmıştı. Filmin çekimleri Los Angeles’ta devam ediyor.

 

Pools Plus Cyprus

ACM CYPRUS


Kaynak: Beyazperde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu