Kıbrıs

Girne’de Alkollü Araç Kullanan Şahısların Kaza Yaptığı Bildirildi

Alkollü Sürücüler Kazalara Neden Olmaya Devam Ediyor

Polis Basın Subaylığı tarafından verilen bilgilere göre, dün akşam saat 23:30 sıralarında, Girne-Alsancak Anayolu’nun 7-8. kilometreleri arasında bir kaza meydana geldi. Alkol etkisi altındaki bir sürücü olan Yiğit Yılmaz, JT 094 plakalı araç ile Girne istikametine doğru seyrederken dikkatsizlik sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüje çarptı. Çarpmanın etkisiyle araç karşı şeride geçti ve takla attıktan sonra tavanı üzerinde durdu.

Kazada yaralanan araç sürücüsü Yiğit Yılmaz, Girne Dr. Akçiçek Devlet Hastanesi’nde tedavi edildikten sonra tutuklandı.

Öte yandan bu gece saat 02:00 sıralarında Çatalköy’de başka bir kaza meydana geldi. Alkol etkisi altındaki Şahin Yeşilel, PN 033 plakalı araç ile güney istikametine seyrederken anayol konumundaki Uğur Mumcu Caddesi’ne dikkatsizce giriş yaparak Aylin Ertepınar’ın yönetimindeki SE 608 plakalı araçla çarpıştı.

Kazada yaralanan PN 033 araç sürücüsü Şahin Yeşilel ve SE 608 plakalı araç sürücüsü Aylin Ertepınar, Girne Dr. Akçiçek Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Şahin Yeşilel taburcu edilirken, Aylin Ertepınar cerrahi servisinde müşahede altında tutuluyor.

PN 033 plakalı araç sürücüsü Şahin Yeşilel tutuklandı.

Polis, kazalarla ilgili soruşturmanın devam ettiğini bildirdi.

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu