Asayiş

Girne’de ‘Bodrum Operasyonu’

blank


Polis Basın Bülteni’ne göre, Polis Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından Girne’de gerçekleştirilen “Bodrum Operasyonu” kapsamında, bir kişinin tasarrufunda yaklaşık 1 kilogram ağırlığında hintkeneviri ile yaklaşık 20 gram ağırlığında kokain türü uyuşturucu maddeler, 7 adet uyuşturucu hap ve uyuşturucu madde satışından elde edildiğine inanılan 32 bin 400 TL nakit para bulundu.

Gazimağusa’da 20 yaşındaki bir kişinin kalmakta olduğu evde yapılan aramada ise, tasarrufunda yaklaşık 20 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu madde ve hassas terazi tespit edildi.

Narkotik ekiplerinin Lefkoşa’da 23 yaşındaki bir şahsın kalmakta olduğu evde yaptığı aramada da, 11 kök hintkeneviri bitkisi, yaklaşık 200 miligram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu.

Bulunan uyuşturucu maddelere ve diğer araç gereç ile paraya emare olarak el konulurken, 3 kişi tutuklandı. Polisin her üç meseleyle ilgili soruşturmaları devam ediyor.

pgm/brt

Kaynak: BRTK

Yorum Yapın

Diğer Haberler

blank
Asayiş

Lefkoşa’da sobadaki sönmemiş kömürlerin sokağa dökülmesi yüzünden çıkan yangında büyük hasar

Başkent Lefkoşa’da Mahmut Paşa Sokak’ta sönmemiş kömürler yüzünden çıkan yangında iki araba ve bir jeneratör tamamen, iki araba ve bir
blank
Asayiş

Çatalköy, Lefkoşa ve Girne’de 3 kişi hırsızlıktan tutuklandı

Çatalköy, Lefkoşa ve Girne’de 3 kişi hırsızlıktan tutuklandı. Çatalköy’de çalıştığı inşaat şirketinde müşterilerden elektrik ve su sayaçları ücreti olarak tahsil
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com