Yaşam

Günlük burç yorumları (1 Mart 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 1 Mart 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, sabah 04:07 ile 05:40 arasında boşlukta olacak sonrasında yengeç burcuna geçecek. Bugün sindirim sisteminize dikkat edin ve az yemekle doymaya bakın. 
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Bir ev veya arsa için para biriktirmeye başlamak isteyebilir, bugün bu konuda radikal bir karara kendiniz yakın hissedebilirsiniz. Acele etmeyin!
BOĞA
Bugün bekarlar uyumlu bir partner bulabilir ve çiftler tutkulu anlar yaşayabilir. Yani güzel sıcak bir günden geçiyorsunuz. Bu anlamda yapın bir şeyler.
İKİZLER
Bugün arkadaşlarınız ve aileniz için de para harcayabilirsiniz. Gündeminizde daha çok gelecek vaat eden ilişkiler olabilir.
YENGEÇ
Bugün mutlu olabilir ve yaşam tarzınızı yansıtan bazı orijinal eşyalar satın alma planlarınız olabilir. Kendinizi şımartmak için bugün hareket alın derim.
ASLAN
Hukuki kaygılarınız varsa bugün avukatınızdan olumlu gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Dost görünen düşmanların olduğunu unutmayın derim.
BAŞAK
İş kontaklarınız umduğunuz sonuçları vermese bile, yine de bundan kazançlı çıkacaksınız. O nedenle moralinizi ne olursa olsun yukarda tutun.
TERAZİ
Bugün kayıp bir şeyiniz varsa bulmaya çalışmaktan asla vazgeçmeyin. Ayrıca devlet kapısından size bir olanakta çıkacak olabilir.
AKREP
Öğrenciler için eğitimleri ile ilgili bugün zorluklar olabilir. Bu konuda yetişkinlerin çocuklara daha anlayışlı olması gerekir.
YAY
İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız biraz bencilliğiniz ortaya çıkarın. Ayrıca, yeni arkadaşlarla tanışmak da size bazı yararlı bilgiler sağlayacaktır.
OĞLAK
Bugün üstleriniz sizden memnun olabilir ve yükselme anlamında size daha büyük sorumluluklar verilebilir. Bekarlar ruh eşleriyle tanışabilir.
KOVA
Bugün sağlık işlerini bitirmek için bugün ideal bir gün. Çevrenizdekiler, aceleci ve aşırı coşkunuzdan bugün mustarip olabilirler.
BALIK
Bugün gereksiz şeylere takılmamanızı öneririm. Çiftler, önemsiz konular hakkında tartışmalardan bugün özellikle kaçının derim.
 

Pools Plus Cyprus

ACM CYPRUS


Kaynak: NTV/CNN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu