Yaşam

Günlük burç yorumları (17 Mart 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 17 Mart 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay akşamüzeri 17:13 ile 17:24 arasında boşlukta olacak ve sonra kova burcuna geçecek. Canınız her şeyi bırakıp gitmek isterse şaşırmayın.  
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Akıllıca harcamak mali durumunuzu sağlam tutacaktır. Bugün, uzak bir yerden ticari bir işlem muhtemelen size iyi bir kar getirebilir. Olumlu olun.
BOĞA
Kariyer ve para konusundaki belirsizlikler ve para konularındaki bekleyişler bugün sizi biraz bunaltabilir.
İKİZLER
Evinizde sakin bir ortam yaratırsanız daha da çok rahatlarsınız. Mevsimsel dalgalanmalar kendinizi hasta hissetmenize neden olabilir, bu nedenle dikkatli olun.
YENGEÇ
O nedenle bugün aşırıya kaçmadığınız sürece talepkâr olmanızda sakınca yok. Güne, para konusunda savaşmaya hazır bir biçimde giriyorsunuz.
ASLAN
Bir mülk meselesinin sizin lehinize karara bağlanması veya size bırakılması muhtemeldir. Bugün ki performansınız sohbet konusu olabilir.
BAŞAK
İletişim için oldukça açık bir gündesiniz. Özellikle yakın çevrenizle güzel zamanlar geçirmek ve ortak bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz.
TERAZİ
Düzenli bir fitness rutini başlatarak forma girebilirsiniz. Çok fazla finansman gerektiren bir girişim, doğru karar mı diye sizin düşünmenizi sağlayabilir.
AKREP
Zor bir gün olduğu çok açık. O nedenle bugün gelişebilecek negatif yüklü olaylardan kendinizi mümkün olduğunca korumalısınız.
YAY
Bugün her alanda umduğun şansı bulamayabilirsin. Adaletli, yanınız geniş aile ortamında çok değerli olacaktır. O nedenle kendinizi güçlü hissedin.
OĞLAK
Biraz yatırımınız varsa bir uzmandan yardım almalısınız. Hafif bir baş ağrınız olabilir. Entelektüel çabalarınız imkansızı yapmanızı sağlayabilir.
KOVA
Aceleyle yapılan alımlar para israfına dönüşebilir. Hukuki bir savaşta, yıldızlar muhtemelen onların tarafını durabilir. Çok dikkatli olun derim.
BALIK
Bugün muhtemelen size bir bonus getirecek ve etrafınız cesaret verici insanlarla çevrili olacak. Sabrınız ve sevimli çekiciliğiniz ile birçok insanı kazanacaksınız.
 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: NTV/CNN

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu