Yaşam

Günlük burç yorumları (17 Şubat 2023)

blank

Astrolog Murat İpek’ten 17 Şubat2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

blank
Ay oğlak burcunda hareketine devam etmekte. Sorumluluk gerektiren maddi, manevi her tür iş için bugün gökyüzü size yardımcı olacak.
MURAT İPEK / [email protected]
blank
KOÇ
Borçlarınızı ödemek sizin için bugün zorlayıcı ve imkânsız gelebilir gözünüze. Oysa rahatlama şansınız var. Bunu görün ve çalışma hızınızdan vazgeçmeyin.
blank
BOĞA
Bir mülk sorunu nedeniyle kendinizi bugün endişeli hissedebilirsiniz. Akademik olarak, seçtiğiniz alanda başarı için çalışın biraz daha.
blank
İKİZLER
Bugün, profesyonel sahnede öne çıkmak için her türlü çabayı gösterebilirsiniz. Mutsuz bir aile üyesi evdeki olumlu atmosferi bozabilir.
blank
YENGEÇ
Bugün yetişmesi gereken işleri tamamlamak için kendini zorlaman yerinde bir davranış olacaktır. Bugünün beklenmeyen giderlere dikkat edin.
blank
ASLAN
Bugün yetişmesi gereken işleri tamamlamak için kendini zorlaman yerinde bir davranış olacaktır. Bugünün beklenmeyen giderlere dikkat edin.
blank
BAŞAK
Bugün geciken ödemeler sizi rahatsız edebilir. Doğru kontakları kurduğunuz taktirde bu konuya bugün bir çözüm getirmeniz mümkün.
blank
TERAZİ
Arzu edilen bir pozisyona veya randevuya ulaşmayı bugün hedefliyorsanız sabırlı olduğunuz taktirde başarınızın keyfini yaşayabileceksiniz.
blank
AKREP
Mali durumu istikrara kavuşturmak biraz zaman alabilir, o nedenle bugün biraz karamsar olabilirsiniz. Öğrenciyseniz muhtemelen okulda başarılı olacaksın.
blank
YAY
Bugün zorluklarınız olacak, bu nedenle sorumluluğu kabul etmeye hazır olmalısınız. Şimdi zorluklarla karşılaşırsanız çözdüğünüzde gelecekte rahat edersiniz.
blank
OĞLAK
Şu anda fazladan çaba gösterecek motivasyona sahip değilsiniz. Yorgunluk veya can sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Boş verin, dinlenin en iyisi.
blank
KOVA
Bugün üzerinde çalışmanız gereken yeni projeleriniz hayatınıza eklenebilir. Bunu yapabilirsiniz. Çünkü enerji seviyeniz kontrolü ele almak için olması gereken yerde.
blank
BALIK
Çevreniz size maddi, manevi inandıkları için sorumluluk veriyor. Emlak satışları ile ilgili bir konunuz varsa bu yine çevreniz tarafından iyi karşılanabilir.Kaynak: NTV/CNN

Bir Cevap Yazın

Diğer Haberler

blank
Yaşam

Çöp Adam dizisi dün akşam en çok izlenen yapım oldu

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek kaleme alınan Çöp Adam, dün akşam reyting birincisi
blank
Yaşam

Tavuğun vazgeçilmezi Coleslaw (Lahana Salatası) nasıl yapılır? Orijinal Coleslaw salatası tarifiSalata Tarifleri

Coleslaw salatası tavuk ve et yemeklerinin en sevilen yancısı olabilir. Beyaz lahananın enfes mayonezli sosla buluşması ortaya eşsiz bir lezzet
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com