Yaşam

Günlük burç yorumları (20 Mart 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 20 Mart 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, balık burcunda hareketine devam ediyor. Bugün arkanızdan iş çevirenler, dedikodunuzu yapanlar çok çabuk ortaya dökülebilir. Biraz kuşkucu olun.  
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
İyi tasarruf planları yaparsanız bugün, büyük bir şey satın almak konusunda sizi hayli cesaretlendirebilir. Olumlu olmaya bakın.
BOĞA
Bugün yanlış anlaşılmalara açık bir günde olabilirsiniz o nedenle olabildiğince kendinizi üstü kapalı değil açık açık ifade edin derim. Net olun!
İKİZLER
Bugün hoş bir enerji hissedebilirsiniz. Bekarlar ideal partnerleriyle tanışabilir. Bazılarınız gayrimenkul satın alabilir veya miras kalabilir.
YENGEÇ
İş yerindeki daha ağır sorumluluklar sizi bir süre daha orada tutabilir. Bir aile üyesi bugün sizinle önemli bir konuda konuşabilir.
ASLAN
Bugün işinizde en iyi halinizde olabilirsiniz. Ayrıca işiniz için övgüye değer yükselmeler alabilirsiniz. İş arayanlar iş bulabilir. Çalışın!
BAŞAK
Kendinizi bugün mücadeleye hazır bir ateş parçası gibi hissediyor olabilirsiniz. Özellikle kariyer, iş, patronlar vb. konularda kim tutar sizi?
TERAZİ
Çiftler çocuklarıyla ilgili harika haberler alabilirler. Mevcut pozisyonunuzda ilerlemek için daha fazla eğitim almak için bir plan yapın derim.
AKREP
Her şeye bahse girebilirsiniz, ancak kazanma şansız bugün yarı yarıyadır. O nedenle şansınızı zorlayarak çok da riske girmemeye bakın derim.
YAY
Çalışma, kariyer ve özellikle resmi konularda hareket almak isteyebilirsiniz. Bu anlamda talepkâr olmanız söz konusu. Anlayışlı olun!
OĞLAK
Aile üyeleri, bugün ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda size çok yardımcı olacak ve destekleyici olacaktır. Büyüklerin gönlünü almayı ihmal etmeyin bugün.
KOVA
Bugün daha kararlı ve inatçı bir şekilde işinize sarılabilirsiniz. Özellikle ortaklık ve ilişkiler konusu önünüze gelebilir, farkına varın.
BALIK
İyi para yönetimi uygularsanız bugün, banka bakiyeniz sabit kalır, birikiminizi çarçur etmemiş olursunuz. Maddi anlamda temkinli olun.
 

Pools Plus Cyprus


Kaynak Link: NTV/CNN

#Günlük #burç #yorumları #Mart

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu