Yaşam

Günlük burç yorumları (20 Şubat 2023)

blank

Astrolog Murat İpek’ten 19 Şubat 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

blank
Ay, sabah 05.00 ile 07.55 arasında boşlukta olacak. Sonrasında ise Balık burcuna geçiş yapacak. Konsantre olmakta zorluk yaşayabilirsiniz, dikkat! 
MURAT İPEK / [email protected]
blank
KOÇ
Önem verdiğiniz akrabalarınız ve arkadaşlarınız bugün sıkıntılıysanız yanınızda olacak. Kanunları ve kuralları çiğnemekten kesinlikle kaçının.
blank
BOĞA
Bugün kesinlikle risk almayı düşünmeyin özellikle aşk konusunda bir yanlış anlama ihtimali var. Ak derken kara kelimesi dudaklarınızdan dökülebilir.
blank
İKİZLER
Partnerinize olan inancınızı geliştireceksiniz, bu da sizin ruh sağlığınızla birlikte seks konusunda daha mutlu olmanıza neden olabilir.
blank
YENGEÇ
Bugün öğrenciyseniz ve bir de yüksek eğitimdeyseniz bir çok şey lehinize gelişecek. Hedefinize bugün daha dikkatli ilerleyin ve başarın.
blank
ASLAN
Bugün ailevi ve sosyal olaylarla meşgul olabilirsiniz. Ağınızı genişletebilir. Belki kısa bir iş gezisi ayarlayabilirsiniz. Kardeş sorunları hemen çözülecek.
blank
BAŞAK
Bugün güçlü, samimi aşk havası sizi kuşatabilir. Bekarlar iyi bir eş bulabilir, iş hayatınızda daha iyi performans gösterebilirsiniz. Çalışın!
blank
TERAZİ
Terfiler açısından, amiriniz size bazı yeni sorumluluklar atayabilir. Ortak anlaşmazlıkları dostane bir şekilde çözülebilir. Kendinizi parlatabilirsiniz.
blank
AKREP
İş arkadaşlarınızdan ve normal arkadaşlarınızdan bugün maddi, manevi hangi konu olursa olsun yardım alabilirsiniz. Kapamayın kendinizi.
blank
YAY
Olumlu gezegen pozisyonları gereği neşeli olabilirsiniz. Sizi çevrenizdekiler arasında popüler yapan bu enerjiye sahip çıkın derim.
blank
OĞLAK
Yenilikçi fikirleriniz muhtemelen iş arkadaşlarınız arasında galip gelmenize yardımcı olacaktır. Kendinizi desteklemek için istikrarlı olun.
blank
KOVA
Bugün boş zamanınızı eğitim materyallerini okumak için kullanabilirsiniz. Biraz gelişmenin ve hayata farklı bakmanın bir zararı olmaz.
blank
BALIK
Günün elverişli iş ve aşk koşulları bugün hizmetinizde olacak diyebilirim. O nedenle bugün işinizde aşkta başarılı bir performans gösterebilirsiniz.Kaynak: NTV/CNN

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

blank
Yaşam

Çöp Adam dizisi dün akşam en çok izlenen yapım oldu

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek kaleme alınan Çöp Adam, dün akşam reyting birincisi
blank
Yaşam

Tavuğun vazgeçilmezi Coleslaw (Lahana Salatası) nasıl yapılır? Orijinal Coleslaw salatası tarifiSalata Tarifleri

Coleslaw salatası tavuk ve et yemeklerinin en sevilen yancısı olabilir. Beyaz lahananın enfes mayonezli sosla buluşması ortaya eşsiz bir lezzet
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com